Program "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. To jeden z tych show, w którym możemy na własne oczy zobaczyć, jak rodzi się miłość między dwojgiem nieznających się wcześniej ludzi.

Magda i Kuba doczekali się potomka

Dla kochających się ludzi, pojawienie się dziecka jest prawdziwym szczęściem i radością. Gdy potwierdziły się plotki o ciąży Magdaleny, fani pary nie posiadali się z radości, a gratulacjom nie było końca na mediach społecznościowych.

Najbardziej radosne momenty z rozwoju związku, dokumentowane są w dedykowanych odcinkach podsumowujących, więc widzowie dobrze wiedzą, co słychać u ich ulubieńców. Zarówno zaręczyny, śluby, jak i pojawienie się w rolniczej rodzinie pociech, nie umykają uwadze Marty Manowskiej i fanów programu "Rolnik szuka żony".

Para, jaką stworzyli Magdalena i Kuba, z pewnością skradła serca wielu Polaków, a radosna nowina o narodzinach ich dziecka, odbiła się szerokim echem w mediach i w Internecie.

Na instagramowym koncie programu "Rolnim szuka żony", pojawił się post informujący o narodzinach dziecka Magdaleny i Jakuba. Podano także płeć i imię nowego członka rolniczej rodzinki.

To są nasze ulubione posty! Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnicza rodzina się powiększyła. Tym razem za sprawą Magdalena z Rolnik szuka żony 7 i Kuby, którzy właśnie świętują narodziny swojego syna - Marcelka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a Marcelka serdecznie witamy! 18 godz.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń. Czego Ty chcesz życzyć rolniczej rodzinie?

O tym się mówi: Czy Anna i Robert Lewandowscy ochrzcili już młodszą córkę? Jest kilka przesłanek

Zerknij tutaj: To bardzo trudny dzień dla Bronisława Komorowskiego. Wracają do niego przykre wspomnienia. O co chodzi