Jak podaje portal "Jastrząb Post", Natalia Kukulska wybrała się do fryzjera i poddała się dużej metamorfozie. Zaprezentowała spadające na podłogę kępki włosów i po jakimś czasie opublikowała na InstaStories kilka zdjęć, na których widać efekty przemiany.

Artystka zrezygnowała z loków i fal na rzecz delikatnie zawiniętych kosmyków i postawiła na bardziej prostą niż dotychczas grzywkę. Dobrze wygląda w takiej odsłonie? Sami zobaczcie!

Natalia spodziewała się, że jej metamorfoza może wiązać się z licznymi komentarzami internautów, dlatego ubiegła ich i obstawiła, na jakie opinie może liczyć. Stanęła razem z fryzjerem przed obiektywem aparatu z uśmiechem od ucha do ucha i oznajmiła, że oboje są przygotowani na gorącą dyskusję - zarówno przyjmowanie pochlebnych opinii, jak i krytykę.

Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy: w długich lepiej, super w krótkich, tylko w kręconych, w prostych najlepiej, cała mama, a mnie się nie podoba, ekstra, zainspirowałaś mnie itd. Natalia Kukulska

W takim wydaniu rzeczywiście Natalia w mniejszym stopniu przypomina swoją mamę, ale nadal wygląda pięknie. Również tak uważacie?

To również może Cię zainteresować: Joanna Krupa Przekazała Smutne Wieści. Modelka Musiała Pożegnać Się Na Zawsze Z Bliską Osobą Z Jej Rodziny

Zobacz także: Najbogatsze Polskie Rodziny. Kto Znalazł Się W Rankingu? Nie Tylko Kulczykowie