Jak podaje portal "Jastrząb Post", w najnowszej dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" będziemy mieli okazję podziwiać taneczną rywalizację pomiędzy: Oliwią Bieniuk, Denisem Urubko, Piotrem Mrozem, Kajrą czy Sylwią Bombą. Do tego zacnego grona dołącza kolejny celebryta.

Jest nim popularny w sieci sportowiec, który ma zamiłowanie do ćwiczeń i motywuje Polaków, by zaczęli dbać o formę. Sam bowiem zaczął trenować w wieku sześćdziesięciu lat.

Instagram @tanieczgwiazdami
Instagram @tanieczgwiazdami

Producenci programu przedstawili na Instagramie nowego uczestnika show. Dodali post ze zdjęciem Wojciecha Węcławowicza.

Weekend to doskonały czas, by zaprezentować Wam kolejną gwiazdę #TZG12. Wojciech Węcławowicz, czyli popularny w sieci @fit_oldboy. Swoją przemianę sylwetki zaczął po sześdziesiątce, a obecnie formy zazdroszczą mu nawet dwudziestolatkowie. W internecie motywuje miliony Polaków, by zmienili swoje życie na lepsze. O kondycję fizyczną Wojtka na naszym parkiecie jesteśmy spokojni. Powodzenia w programie! producenci programu

Trzeba przyznać, że forma mężczyzny, który aktualnie ma 67 lat, jest naprawdę imponująca. Węcławowicz został srebrnym medalistą podczas Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce oraz dwukrotnym mistrzem Halowych Mistrzostw Polski.

Będziecie trzymać za niego kciuki?

To również może Cię zainteresować: Natalia Kukulska W Nowej Fryzurze. Postawiła Na Ostre Cięcie I Pozbyła Się Loków

Zobacz także: Rozenek Miała Dość Kampera I Chciała Iść Do Hotelu. Jednak Zmieniła Zdanie. Dlaczego