Ciąża i poród Idy Nowakowskiej były dla jej fanów naprawdę dużym wydarzeniem. Wielbiciele prezenterki wręcz nie mogli się doczekać, aż zobaczą świeżo upieczoną mamę z jej potomkiem. Tym bardziej zasmucił ich fakt, że Ida niespełna tydzień po narodzinach synka... wróciła do pracy. Wygląda jednak na to, że kobieta postamowiła nadrobić stracony czas i wybrała się z pociechą oraz swoją mamą na spacer ulicami Warszawy.

Beztroska przechadzka po ulicach stolicy

Ida Nowakowska już od nieco ponad dwóch miesięcy oficjalnie może nazywać się matką. Niestety, jak wiadomo, przyjemności idą w tym przypadku w parze z obowiązkami i prezenterka zmuszona była powrócić na plan "Pytania na śniadanie".

Jej praca jest na szczęście na tyle elastyczna, że gwiazda może zabierać do niej swojego nowego członka rodziny! W codziennych obowiązkach Idzie pomagają także mama oraz ukochany mąż - Jack Herndon, który w wolnych chwilach zajmuje się dzieckiem.

Ida najwidoczniej żałuje jednak wszystkich godzin spędzonych w pracy z dala od potomka, i w sobotnie popołudnie postanowiła zrekompensować mu swoją nieobecność w domu. Wybrała się więc z chłopcem oraz swoją mamą na spacer ulicami Warszawy, podczas którego zapoznawała malucha z miejskimi krajobrazami.

fot. Pudelek Exclusive
fot. Pudelek Exclusive

Ubrana w białe spodnie, różową bluzkę i kolorową opaskę Ida wyglądała naprawdę olśniewająco i świeżo - wygląda na to, że naprawdę dobrze radzi ona sobie ze wszystkimi nieprzespanymi nocami i innymi wyrzeczeniami, jakie spadły na nią wraz z rolą matki.

Czy Warszawa przypadła maluchowi do gustu?

Zobacz także: Odważne wyznanie Tomasza Karolaka dotyczące Małgorzaty Kożuchowskiej. Nikt nie spodziewał się takich słów. Co na to bliscy aktorki

Może cię zainteresować: Co łączy Karola Strasburgera z jego serialową postacią z „M jak miłość”? Okazuje się, że mają ze sobą coś wspólnego

Pisaliśmy również o: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak wyglądają wakacje w kamperze. Takich słów fani się kompletnie nie spodziewali