Jak podaje "Super Express", Dorota Rabczewska znów działa aktywnie w show-biznesie, zarówno w branży muzycznej, jak i filmowej. Tydzień temu pojawiła się na festiwalu w Sopocie, gdzie odbyła się premiera jej najnowszej piosenki. Teraz natomiast wyjechała do Monako na wydarzenie stricte filmowe - Monaco Streaming Film Festival.

Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w eleganckiej, długiej, obcisłej sukni z odkrytymi plecami i ozdobnymi łańcuchami w złotym kolorze. Jest seksownie, ale też z klasą. Sami zobaczcie!

Doda podczas festiwalu zapowiedziała niespodziankę. Już niedługo we współpracy z platformą UseCrypt rozpocznie cykl warsztatów rozwojowych, coachingowych i psychologicznych. Do duża gratka dla jej fanów, którzy co chwilę pytają wokalistkę za pośrednictwem social mediów o życiowe porady. Więcej szczegółów projektu gwiazda ma zdradzić podczas ostatniego dnia festiwalu.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w życiu prywatnym Doroty Rabczewskiej nie układa się dobrze. Piosenkarka po niedługim małżeństwie z Emilem Stępniem zdecydowała o rozstaniu. Aktualnie skupia się na rozwoju zawodowym i promuje stworzony z byłym partnerem film - "Dziewczyny z Dubaju". Dodatkowo zapowiada, że premiera tej produkcji namiesza w polskim show-biznesie. Czekacie na to?

To również może Cię zainteresować: Joanna Koroniewska Z Córką W Szpitalu. Pokazała Zdjęcie Ze Śpiącą Helenką

Zobacz także: Sylwia Bomba Rozstała Się Z Partnerem. Wiadomo, Kto Podjął Taką Decyzję