Jak podaje portal "Pomponik", Oliwia Bieniuk jako dorosła już córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma wielką okazję, by na dłużej zaistnieć w show-biznesie. Swoich sił próowała już w aktorstwie i modelingu, biorąc udział w kilku projektach. Teraz, jak przystało na prawdziwą celebrytkę, może pochwalić się udziałem w "Tańcu z gwiazdami".

Propozycja o stacji zaskoczyła nie tylko widzów Polsatu, ale również samą zainteresowaną. Z opowieści Oliwii, która dopiero co zdawała maturę, wynika, że produkcja ze względu na młody wiek dziewczyny najpierw zadzwoniła do jej ojca. Jarosław Bieniuk na szczęście podjął decyzję o przyjęciu tej propozycji wspólnie z córką i pozwolił jej, by sama decydowała o swoim losie.

instagram.com/oliwia.bieniuk/
instagram.com/oliwia.bieniuk/

Nie dzwonili do mnie, tylko do mojego taty. I na początku przyznam szczerze, że się trochę zdziwiłam. Potem to do mnie dotarło i mówię matko, super, cieszę się, i byłam podekscytowana. Oliwia Bieniuk

Czy Oliwia ma szansę na to, żeby wygrać taneczne show Polsatu? Jak twierdzi, nigdy nie miała styczności z taką formą ruchu. W dzieciństwie trenowała jedynie balet.

Nie mam żadnego doświadczenia z tańcem. Kiedyś uczyłam się baletu, jak byłam malutka. Oliwia Bieniuk

Będziecie trzymać za nią kciuki?

Oliwia Bieniuk / YouTube:  Magazyn VIVA!
Oliwia Bieniuk / YouTube: Magazyn VIVA!

To również może Cię zainteresować: Zniknęła Z TVP Rok Temu. Czym Teraz Zajmuje Się Tamara Gonzalez Perea? Już Nie Jest Blogerką Modową

Zobacz także: Dominika Tajner O Ojcostwie Byłego Męża. Co Sądzi o Kontakcie Michała Wiśniewskiego Z Dziećmi