Nie ulega wątpliwosci, że matrymonialna historia piosenkarza Michała Wiśniewskiego jest bogata, ciekawa i owocna w dzieci. Jedna z jego byłych żon została zapytana przez dziennikarkę "Jastrzab Post" o pogłoski związane z Polą Wiśniewską, jakoby miała by być w drugiej ciąży z mężem Michałem Wisniewskim.

Nie padła jednoznaczna odpowiedź

To jednak nie znaczy, ze Dominika Tajner nie zna prawdy, a jedynie o tym, że nie chciała o tej sprawie mówić szanując prywatność rodziny swojego byłego męża. Niemniej jednak stwierdziła, że nie będzie sie na ten temat wypowiadać, gdyż nie wie nic o kolejnej ciąży Poli Wiśniewskiej - Od razu się nie wypowiadam. Nie wiem. Nie chcę zabierać głosu - stwierdziła w krótkim wywiadzie.

Została też zapytana, co sądzi o umiejętnościach Michała Wiśniewskiego, jako taty. Jej odpowiedź także była niejednoznaczna i miała formę wymijającą, ale w rezultacie padło potwierdzenie, że zapewne odnalazłby się w sytuacji, w której jego żona Pola byłaby znowu przy nadziei, bo jest dobrym tatą - Pewnie tak. Dziesiątego? Ale pewnie by się odnalazł, bo tatą jest dobrym.

Mimo, że rozstali sie w gwałtownym blasku fleszy, utrzymują dobre relacje, podobnie jak inne byłe żony Michała Wisniewskiego, które żyją z nim w dobrych relacjach.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Czy Paweł Deląg ma nową dziewczynę? Zdjęcie na mediach społecznościowych budzi plotki

Zerknij też tutaj: Spektakularna przemiana Mandaryny. Internauci są pod wrażeniem. Gwiazda zmieniła tylko jeden element wyglądu, a efekt jest piorunujący

Nie przegap tego: Barbara Kurdej – Szatan niebawem wystąpi w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych. To będzie hit. Fani nie mogą się doczekać