Jak podaje "Super Express", Leszek Miller bardzo kocha swoją wnuczkę i ma z nią świetny kontakt. Gdy Monika niedawno obchodziła urodziny, urządził jej kameralną imprezę w gronie najbliższych i w formie prezentu dofinansował jej teledysk.

Wnuczka również żywi dużą sympatię do ukochanego dziadka. Z okazji jego 74. urodzin, które obchodzi 3 lipca, zlożyła mu życzenia na łamach tabloidu. Życzenia te są jednak nietypowe, ale dzięki nim widać, że Monika doskonale wie, o czym marzy dziadek.

Leszek Miller, Monika Miller / YouTube:  TVN Style
Leszek Miller, Monika Miller / YouTube: TVN Style

Czego mu życzyła? To spore zaskoczenie - więcej pracy. Kobieta zapewnia, że polityk uwielbia pracować, ale jednocześnie chciałby podróżować i zwiedzać świat.

Życzę mu przede wszystkim zdrowia, szczęścia. Dziadek lubi, jak ma dużo pracy, więc życzę mu dużo pracy, z której będzie zadowolony i dużo wakacji. Prócz pracy wiem, że chce zwiedzić świat i żeby mógł sobie daleko pojechać. Życzę mu również, aby mógł spędzić jak najwięcej czasu z rodziną. Monika Miller

Nic dziwnego, że Monika wspomniała też o czasie spędzanym z rodziną, bowiem uwielbiają spędzać go razem.

Dołączamy się do tych urodzinowych życzeń i wierzymy w ich trafność. W końcu wnuczka najlepiej zna swojego dziadka.

Monika Miller/YouTube @TVN
Monika Miller/YouTube @TVN

To również może Cię zainteresować: Kolejne Dziecko W Rodzine Królewskiej? To Już Pewne. Księżniczka Przez Przypadek Zdradziła Płeć

Zobacz także: Monika Olejnik Pierwszy Raz Tak Szczerze O Posiadaniu Dzieci. Jej Słowa Wyciskają Łzy