Każda kobieta lubi od czasu do czasu poeksperymentować ze swoim wyglądem. Jak wiadomo, aby jak najbardziej odświeżyć nowy wizerunek wystarczy zrobić coś z włosami.

Tę zależność, jak podaje portal „plotek.pl”, wykorzystała znana piosenkarka i tancerka Mandaryna, która postawiła na metamorfozę zmieniając kompletnie swoje włosy.

Letnia transformacja

Magda Wiśniewska od wielu lat kojarzy się z dłuższymi blond włosami. Teraz jednak już nie wygląda jak za czasów swoich największych hitów.

Artystka odwiedziła ostatnio swojego fryzjera Kajetan Górę, który doradził jej wypróbowanie innego koloru. W myśl piosenki Ryszarda Rynkowskiego postawił na kolor brązowy.

Magda Wiśniewska pokazała efekty tej metamorfozy w mediach społecznościowych. Fani tancerki byli zachwyceni, ale ku ich zaskoczeniu, zmiana ta, pomimo że bardzo udana, nie pozostaje na stałe.

„Latem "Dziewczyny lubią brąz", jak śpiewał Ryszard, wiec ta-dam. Brązowa, słowiańska peruka by @kajetangora” – napisała na Instagramie.

Spektakularny efekt

Trzeba przyznać, że peruka wygląda bardzo profesjonalnie, a sam brązowy wpadający w rudawe odcienie kolor i uczesanie w delikatne fale niesamowicie pasują artystce. Całości metamorfozy dopełnia makijaż oraz czarny strój.

W której fryzurze podoba wam się Magda Wiśniewska bardziej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnymi przeczuciami odnośnie najbliższych tygodni. Wiadomo czego można się spodziewać jeszcze w te lato

Jak informował portal „Życiepl.com”: Wojciech Szczęsny popełnił na Euro 2020 ogromny błąd, który mało kto zauważył. Bramkarz przyznał się do winy. Czy wynik mógł być inny

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Katarzyna Grochola pokazała bardzo osobiste zdjęcie i podziękowała za uratowanie życia. Wiadomo dlaczego i co się wydarzyło u popularnej pisarki

Sprawdź także ten artykuł: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne