Ta nowina uradowała zarówno świeżo upieczonych rodziców, jak ich rodziny, przyjaciół i fanów, którzy zawsze im kibicują. Na świat przyszedł wówczas ich synek, o czym dziennikarka, prezenterka i tancerka poinformowała na swoim profilu na Instagramie.

Cud narodzin, na które czekało wielu Polaków po tym, jak Ida Nowakowska poinformowała o ciąży na antenie Telewizji Polskiej

Gdy w świat poszła informacja o narodzinach maluszka, internauci wprost oszaleli z radości i rzucili się do gratulacji i winszowania.

Imię synka jednak pozostało tajemnicą. Temat ten został poruszony przy okazji rozmowy z dziennikarką portalu JastrząbPost. Stało się to w trakcie środowej konferencji "You Can Dance – nowa generacja".

Ida Nowakowska stwierdziła wówczas, że nie planowała zatajać imienia synka. Wyjaśniła, że to wyszło tak po prostu, samo z siebie, jak w przypadku ciąży, o której przez długi czas nie wiedzieliśmy. Nikt nie przypuszczał, że prowadząca bal sylwestrowy Ida była już wtedy w ciąży. Jakoś tak wyszło. To nie było zaplanowane. Tak jak było z moją ciążą. Nie miała być sekretem przez tak długi czas, tylko jakoś tak wyszło. Jakoś tak prywatność jeszcze trzymamy - wyjaśniła tancerka.

Okazuje się jednak, że już niedługo poznamy imię pierwszego dziecka Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona.

Jak podają media, celebryci planują uroczystości związane z chrztem świętym, więc możemy liczyc na to, że to właśnie wtedy poznamy imię chłopca. Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić – przyznała.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Rodzina Pawła Wawrzeckiego przechodzi trudne chwile. Odeszła bliska im osoba

Zerknij: Wojciech Szczęsny popełnił na Euro 2020 ogromny błąd, który mało kto zauważył. Bramkarz przyznał się do winy. Czy wynik mógł być inny