Jak podaje portal "Jastrząb Post", w książce napisanej przez mamę Michała Wiśniewskiego znajdziemy między innymi informacje o tym, jakie relacje łączyły ją z jej synowymi. Jedna z byłych żon Michała Wiśniewskiego nie może liczyć na zbyt pochlebne słowa. Która?

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Niestety ich związek szybko zakończył się rozwodem. Drugi raz na ślubnym kobiercu wokalista Ich Troje stanął z Martą Wiśniewską. Z Mandaryną doczekał się dwójki dzieci, jednak i tym razem historia miłosna nie miała szczęśliwego zakończenia.

Trzecią wybranką Michała Wiśniewskiego była koleżanka z zespołu, Anna Świątczak. Wspólnie wychowywali dwie córki. Jednak w końcu zapadła decyzja o rozwodzie. Czwartą, ale nie ostatnią żoną Wiśniewskiego była Dominika Tajner. Para wspólnie spędziła siedem lat. Piątą wybranką Wiśniewskiego jest Pola, z którą doczekali się synka Falco Amadeusa.

Mama Michała Wiśniewskiego o swoich synowych

Do łatwych relacji nie należały również te pomiędzy Michałem Wiśniewskim i jego mamą. Przez nałóg w jaki wpadła Grażyna Wiśniewska na lata rozdzielił ją z synem. Dopiero wiele lat później udało się im odbudować więzi i stworzyć rodzinę. Mama piosenkarza postanowiła uporać się z przeszłością pisząc książkę pod tytułem "Dziewczynka z kieliszkami".

Poza opisem walki z nałogiem w książce znajdziemy również kilka informacji o żonach Michała Wiśniewskiego. Okazuje się, że najlepiej Grażyna Wiśniewska wspomina Dominikę Tajner, która zawsze "miała traktować ją z szacunkiem". Zawsze dbała o to, żeby jej problemy małżeńskie nie odbijały się na teściowej.

Inaczej miało być w przypadku jednej z poprzedniczek Dominiki Tajner. "Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia" - zdradziła mama wokalisty Ich Troje.

Jak myślicie, o której żonie Michała Wiśniewskiego mowa?

To też może cię zainteresować: Zespół uczestników kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami” powoli się zapełnia. Kolejne nazwisko jest już znane. To będzie hit

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła prawdę o odejściu Pawła Królikowskiego. Znana przyczyna oraz ważne słowa lekarza

O tym się mówi: Zdewastowano pomnik Jana Pawła II i zniszczono kościoły. W tle niezwykle przejmując i poruszająca historia krzywdy wielu dzieci