Kim jest Franceska i dlaczego jest "córeczką tatusia" Radosława Majdana? Tajemnicza członkini rodziny od razu skradła serca internautów, a gdy się tylko na nią spojrzy, szczególnie spiącą w towarzystwie potężnej skądinąd postaci Radka, od razu włącza się chęć przytulania tej maleńkiej istotki i opieki nad nią...

Kim jest śliczna Franceska?

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan obchodziła swoje urodziny, jednak nie poruszajmy tematu ilości skończonych przez celebrytkę wiosen, gdyż tylko ona wie ile tak naprawdę ma lat. Gdy opublikowała na swoim koncie na Instagramie informację, jaki jej mąż Radosław ofiarował prezent z okazji urodzin, wszyscy obserwatorzy od razu zaczęli wzruszeni komentować gest Radosława.

Naszym oczom ukazuje się Małgorzata i Radosław stojący naprzeciwko siebie tak, że widzimy radkowe plecy, za którymi trzyma dłonie. W tych dłoniach trzyma maleńką istotkę o imieniu Franceska. Jest śliczna, maleńka i nieco zdezorientowana, ale grzecznie czeka na inaugurację swej obecności w domku państwa Majdanów...

W opisie podekscytowana celebrytka daje swoim obserwatorom do zrozumienia, jak bardzo ucieszył ją prezent urodzinowy od męża - Radzio mnie woła: pamiętasz jak mówiłem, że mam dla Ciebie drugi prezent urodzinowy... 😁 Poznajcie Franceskę 😜 Aaaaaaa Kocham ich !!!!!

Franceska Majdan jest pieskiem rasy Chihuahua. To mały piesek o ogromnej osobowości. Te czujne i zabawne „psy portmonetki”, będące narodowym symbolem Meksyku, należą do najstarszych ras obu Ameryk, a ich rodowód sięga starożytnych królestw z czasów prekolumbijskich. Chihuahua jest zrównoważonym, pełnym wdzięku psem o usposobieniu teriera, ważącym nie więcej niż 3 kilogramy.

Zaokrąglona „jabłkowa” głowa to znak rozpoznawczy rasy. Stojące uszy i pełne, świetliste oczy są niezwykle wyraziste. Płaszcze występują w wielu kolorach i wzorach, mogą być długie lub krótkie.

Co sądzicie o Francesce Majdan?

O tym się mówi: Jaka jest prawda o czwartej ciąży księżnej Kate? Co pokazują publikowane przez media zdjęcia

Zerknij tutaj: Maryla Rodowicz czekała na ten moment 40 lat. Gwiazda jest szczęśliwa. Co się stało