Nie ulega wątpliwości, że Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina z wyglądu swoją zmarłą mamę Annę Przybylską. Aktorka odeszła po długiej i ciężkiej chorobie.

Oliwia Bieniuk pokazana od kuchni "Daj się wyczaić"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Media donoszą, że osiemnastoletnia córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej zamierza wziąć udział w nowym sezonie popularnego show "Taniec z Gwiazdami". Wiadomość tą poprzedził jej udział w programie Joli Czai Przesmyckiej "Daj się wyczaić", podczas którego odbyła się niesamowita sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk w hotelu Raffles Europejski Warsaw.

Jak pamiętamy, Oliwia Bieniuk obiecała swojemu tacie Jarosławowi Bieniukowi, że zanim na dobre wejdzie w świat show-biznesu, zdobędzie wykształcenie i tego się trzyma. Jednak widać, że osiemnastolatkę ciągnie do świata mody, stylizacji i na tak zwane salony, gdyż zapowiedziany udział w "Tańcu z Gwiazdami" z pewnością jeszcze bardziej zwiększy jej rosnącą już popularność.

Jak wyznała w rozmowie z "Super Expressem", choć nauka jest teraz w jej planach priorytetem, nie zamierza rezygnować z prawdziwej miłości. Jak zaznaczyła, związek jej rodziców jest dla niej wzorem do naśladowania pod względem wzajemnych relacji w miłości - Taka miłość byłaby dla mnie najlepsza, ale nie wszystko ode mnie zależy. Zobaczymy, co życie przyniesie… Na pewno nie zamykam się na miłość.

Tak zwany backstage, czyli zaplecze programu "Daj się wyczaić" jest swoistą ciekawostką, gdyż zwykle oglądamy końcowe efekty sesji zdjęciowej zapominając, ile czasu, pracy i energii musi włożyć w dany projekt jego zespół, oraz osoba pozująca do zdjęć. Backstage "Daj się wyczaić" z usdziałem Oliwii Bieniuk pokazuje młodą celebrytkę jako uśmiechniętą i emergiczną kobietę, niezwykle podobną do mamy.

YouTube/Czaja_wyczaja

Efekty pracy stylistów i całej ekipy programu zapierają dech w piersiach, gdyż Oliwia na zdjęciach wygląda fenomenalnie!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dziecko urodziło dziecko. 11 latka została najmłodszą matką w historii kraju. Jak to się stało

Zerknij: Czy Jolanta Fraszyńska zaprosi na ślub byłego męża Roberta Gonerę? Jakie są dzisiaj ich relacje