„The Voice Kids” to “fabryka” najmłodszych gwiazd. To dzięki niemu mogliśmy odkryć między innymi Roksanę Węgiel, Viki Gabor czy Alę Tracz.

Wiadomo ile zarabia zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci

Kiedy Viki Gabor odniosła swój pierwszy, ogromny sukces w branży muzycznej, którym niewątpliwie była wygrana w 17. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, wiele osób zastanawiało się, jak młoda gwiazda pogodzi niezwykle obciążającą karierę muzyczną z nauką.

Okazuje się, że Viki Gabor nie ma z tym problemów. Teraz nie tylko osiąga ogromne sukcesy muzyczne, ale również sukcesy w szkole. Jest naprawdę pilną uczennicą.

Zaledwie 14-letnia Viki Gabor może się również poszczycić ogromnymi zarobkami. Dziewczyna zarabia więcej niż jeden dwudziesto- czy trzydziestolatek!

Viki Gabor ma się czym poszczycić

Za jeden występ, czyli zaśpiewanie dwóch lub trzech piosenek, Viki Gabor zgarnia 10-20 tysięcy złotych. Oprócz tego Viki regularnie prowadzi swoje media społecznościowe.

Za zareklamowanie jakiejś rzeczy może otrzymać od reklamodawców nawet 30 tysięcy złotych. Całkiem sporo jak na 14-latkę, a przecież jej kariera dopiero się rozkręca!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki