Jakiś czas temu, po chwilowej nieobecności w świecie show-biznesu, Natalia Klimas powróciła na salony. Początkowo znana ze swojego związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, aktorka zabłysnęła znów w mediach zaraz po zostaniu mamą, czego przebieg chętnie relacjonowała.

Posty w mediach społecznościowych Natalii obfitują głównie w jej barwną codzienność - aktorka chętnie chwali się swoimi poczynaniami w kwestii macierzyństwa czy wystroju wnętrza swojego domu. Nierzadko pojawiają się również posty zachwalające to, jak dobrze jej mąż - biznesmen Mikołaj - spełnia się w roli ojca.

Tym razem, poza pochwaleniem się kulisami swojego prywatnego życia, Natalia postanowiła wykorzystać Instagrama do wyższych celów i zaapelowała do swoich fanów w niezwykle ważnej sprawie. Co takiego napisała?

Ważne słowa w kierunku fanów

Od pewnego czasu Klimas poświęca się aranżacji swoich czterech kątów i relacjonuje na Instagramie czynione w pocie czoła zmiany. Tym razem pochwaliła się tym, jak udało jej się urządzić mały hol na piętrze. Chociaż większość ludzi rzadko zagospodarowuje i wykorzystuje tę przestrzeń, Natalia postanowiła zrobić z nią coś ciekawego.

Chociaż całość zapowiada się już naprawdę obiecująco, to aktorka nadmieniła, iż nie jest to jeszcze efekt ostateczny. Przy okazji zwóciła się do swoich fanów w bardzo ważnej dla siebie kwestii.

"A te fotele kocham. Kupione na allegro, ledwo uratowane, bo były w opłakanym stanie - zdradziła, nawołując: Słuchajcie, trzeba ratować stare meble, ich zaraz nie będzie, a co gorsza, zaraz nie będzie specjalistów od ich restaurowania" - zwróciła się Natalia do swojej widowni.

fot. Instagram
fot. Instagram

Trzeba przyznać, że jest to z jej strony naprawdę godna pochwały inicjatywa!

Zobacz także: Wiele gwiazd, mimo ogromnego majątku doszło niemal do bankructwa. Wiele ich finansowych decyzji nigdy nie powinno mieć miejsca

Może cię zainteresować: Klaudia Halejcio niedawno została mamą i postanowiła powiedzieć wprost o trudach karmienia piersią. Maja Bohosiewicz wyznała, że rozumie koleżankę

Pisaliśmy również o: Edyta Górniak odeszła z „The Voice of Poland”. Jej decyzja spotkała się z rozmaitymi reakcjami widzów. Fani bronią piosenkarki, a inni cieszą się