Odkąd książę Harry wraz z żoną, Meghan Markle, postanowił przeprowadzić się za ocean, rodzina królewska niezwykle rzadko spotyka się w pełnym składzie. Przez pierwsze miesiące po wyprowadzce syna Diany stosunki pomiędzy członkami rodu były nieco napięte - nie ulega jednak wątpliwości, że Harry bardzo stęsknił się za rodziną, a rodzina za nim.

Dowodzą tego zdjęcia, które wyciekły właśnie do sieci. Przedstawiają one królową Elżbietę, łamiącą dla swojego wnuka żelazne zasady... O co chodzi?

Królowa poświęca się dla wyczekiwanego spotkania

Wczoraj najmłodszy syn Karola i Diany po długiej nieobecności znów pojawił się w Wielkiej Brytanii. Na początku lipca weźmie on udział w wydarzeniu organizowanym z okazji 60. urodzin swojej zmarłej matki. Podczas uroczystości nastąpi m.in. długo wyczekiwane odsłonięcie pomnika uwielbianej księżnej.

U boku Harry'ego wyjątkowo nie pojawi się Meghan. Wiele osób miało nadzieję na zobaczenie jej publicznie po raz pierwszy po porodzie, jednak księżna póki co nie jest gotowa na długą podróż samolotem.

Zaraz po przylocie Harry poddał się obowiązującym przepisom i udał się do Frogmore Cottage, by spędzić tam najbliższe kilka dni na kwarantannie. Dopóki książę nie otrzyma negatywnego wyniku testu na COVID-19, jest mu surowo zabronione z kimkolwiek się spotykać. Wygląda jednak na to, że pewna osoba postanowiła złamać tę żelazną zasadę...

Mowa o królowej Elżbiecie, która zaledwie pół godziny po przylocie Harry'ego była widziana... jadąc w kierunku Frogmore Cottage. Zdjęcia opublikowane na łamach portalu "The Sun" mogą sugerować, że monarchini dla wnuka postanowiła złamać obowiązujące w całym kraju surowe zasady. Jej rzecznicy wciąż jednak milczą w tej kwestii.

Czy Elżbieta aż tak nie mogła doczekać się spotkania z wnukiem?

Zobacz także: Dziecięce gwiazdy telewizji. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują? Niektóre bardzo wyrosły

Może cię zainteresować: Fotka opublikowana przez Adama Małysza robi w sieci istny szał. Fani skoczka zauważyli jeden, mały element, który zdominował fotografię

Pisaliśmy również o: Nowelizacja ustawy dotyczącej emerytur pomoże wielu Polakom. Emeryci mogą dostać nawet 500 zł więcej. O co chodzi