O Agnieszce Kaczorowskiej jest ostatnio głośno za sprawą krytykowanej przez nią "mody na brzydotę". Przypomnijmy sobie jednak, że małą Agnieszkę znamy już od wielu lat. Zasłynęła przecież rolą Bożenki z "Klanu", w której odnajduje się do dziś. Oprócz tego gwiazda jest profesjonalną tancerką oraz świetnie radzi sobie w przestrzeni influencerskiej, prowadząc konto na Instagramie. Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży i spodziewa się drugiego dziecka.

Joanna Jabłczyńska kojarzona jest teraz głównie z serialem "Na Wspólnej", w którym gra od lat. Dodatkowo skończyła studia prawnicze i prowadzi kancelarię adwokacką. Zadebiutowała w telewizji jako dziecko w "Tik Taku" i "Teleranku", a później dostała się do zespołu "Fasolki'.

Również Mateusz Damięcki, dziś znany z wielu ról serialowych i występów w warszawskim Teatrze Współczesnym, pojawiał się na szklanym ekranie już dawno temu. Cóż, w końcu cała jego rodzina zajmuje się aktorstwemod lat. Mateusz wystąpił w serialu "40-latek. 20 lat później", "Wow", czy w "Matkach, żonach i kochankach".

Mateusza pawłowskiego znamy z roli Kacperka z "Rodzinki.pl". Chłopiec dorastał na oczach widzów, a po zakończeniu zdjęć do serialu zajął się działalnością dubbingową.

Kaja Paschalska, jak jej koleżanka Agnieszka Kaczorowska, zadebiutowała w "Klanie" rolą małej Oli. Próbowała również swoich sił w branży muzycznej, ale bezskutecznie.

To również może Cię zainteresować: Małgorzata Rozenek Marnuje Jedzenie? Jej Zdjęcia Z Basenu Mówią Wiele. Internauci Są W Szoku

Zobacz także: Marcin Mroczek Z Rodziną Nad Polskim Morzem. Jak Wypoczywa