Jak przypomina portal "Pomponik", Doda niejednokrotnie podkreślała, że jest fanką konkursu Eurowizji. Także w czasie tegorocznych zmagań artystów śledziła bacznie ich występy. W dniu finału tegorocznego konkursu, Doda na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła stworzoną przez fanów grafikę. Można było na niej zobaczyć Dodę reprezentującą nasz kraj. Czy to oznacza, że gwiazda zdecyduje się wystąpić na Eurowizji?

Doda opowiedziała szczerze o występie na Eurowizji

Doda w rozmowie z dziennikarzem serwisu "Pomponik" zdradził, czy istnieje szansa, że zobaczymy ją na scenie Eurowizji. Fani piosenkarki nie mają wątpliwości, że świetnie by sobie poradziła. Co o swoim starcie myśli sama artystka?

Podkreśliła, że uwielbia Eurowizję i co roku kibicuje artystom. Sama zdecydowałaby się wziąć udział w eurowizyjnych zmaganiach "zrobiłaby to tylko dla Polski i tylko dla swoich fanów". W trakcie jednego z live'a na Instagramie zdradziła, że wizja występu na Eurowizji 2022 jest niezwykle kuszący i z pewnością przyczyniłby się do rozwoju jej kariery.

Jakby tego było mało, artystka stwierdziła, że ciekawym rozwiązaniem byłoby przygtowanie do konkursu nie jednego, ale dwóch utworów, z którego słuchacze mieliby wybrać ten, który ich zdaniem byłby lepszy.

Ewentualny występ Dody w czasie Eurowizji obwarowany byłby jednak pewnymi warunkami. Chciałaby samodzielnie dokonać wyboru reżysera jej występu, a także mieć wpływ na to, co będzie działo się na scenie w trakcie jej występu. Dodatkowymi warunkami byłoby to, żeby członkowie jej ekipy mogli czuwać nad jej udziałem w konkursie oraz mieli zapewniony budżet, który pozwoliłby jej przygotować występ na europejskim poziomie.

Chcielibyście, żeby to właśnie Doda reprezentowała nas w najbliższym konkursie Eurowizji?

To też może cię zainteresować: Transfer Roberta Lewandowskiego jednak stanie się faktem? Głos w tej sprawie zabrała żona popularnego piłkarza, Anna Lewandowska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Padła niespotykana propozycja. To mogłoby być rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich Polaków. Czy możliwe jest wprowadzenie równych emerytur

O tym się mówi: IMGW pilnie ostrzega. Alert I stopnia z gradem i burzami dla dwóch województw