Pandemia koronawirusa nie była łaskawa dla Polaków. Wielu z nich było zmuszonych na długie miesiące zrezygnować z pracy, tracąc tym samym główne źródło dochodu. Wiele osób znalazło się na skraju bankructwa, a nawet ubóstwa i głodu.

Okazuje się, że pandemia nie odbiła się tylko na "szarych Kowalskich", ale i na najbardziej znanych i najbogatszych osobach w naszym kraju. Wśród nich znalazła się odtwórczyni Czesi w kultowym serialu "Klan" - Anna Powierza. Jak gwiazda poradziła sobie w tak trudnym czasie?

Dramatyczna sytuacja aktorki

Kryzys, jaki dotknął w ciągu ostatniego roku wszystkich Polaków, nie ominął również branży artystycznej. Na brak zatrudnienia cierpieli przede wszystkim aktorzy i muzycy, którym poprzez zamknięcie teatrów i kin oraz odwołanie koncertów i festiwali, zupełnie odcięto źródło dochodu. Anna Powierza, którą dramatyczna sytuacja dotknęła wyjątkowo mocno, postanowiła opowiedzieć o tym, jak wyglądały dla niej ostatnie miesiące.

Aktorka przyznała, że pomimo nagromadzonych oszczędności, bała się o swoją przyszłość - nie mogła przecież wiedzieć, przez jak długi czas będzie musiała wyżyć z zaoszczędzonych pieniędzy. Kiedy jej sytuacja zrobiła się naprawdę poważna, z pomocą przyszli jej przyjaciele.

"Mam fantastycznych przyjaciół, którzy bardzo mi pomagali. Gdyby nie oni, pewnie bym umarła z głodu. Moi przyjaciele mi pomagali, nawet nie pytając mnie, nie czekając, aż ich poproszę. Było przede wszystkim dramatycznie, bo na samym początku pandemii nie dość, że stanęły teatry, to jeszcze stanął mi serial i zawiało grozą" - zdradziła Powierza.

Na szczęście aktorka wygrała walkę z pandemią i udało jej się odbić od dna. W ostatnim czasie jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i stale podejmuje się nowych projektów. Jej historia udowadnia jednak, że nawet najbogatsi ludzie mogą znaleźć się na skraju biedy.

Zobacz także: Coraz więcej osób rezygnuje z pracy w TVN. Czy Agata Zamęcka przeniesie się do TVP? Są powody, by tak myśleć

Może cię zainteresować: Seniorzy mają szansę na otrzymanie kolejnego świadczenia. Rząd wyszedł z inicjatywą w stronę emerytów i rencistów. O czym mowa

Pisaliśmy również o: Marcelina Zawadzka w objęciach miłości. Kim jest jej nowy chłopak? Fani nie spodziewali się takiego mężczyzny u boku modelki