Chociaż TVN jest jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce, to... powoli zaczyna brakować jej dziennikarzy. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ze stacji odeszło kilku istotnych pracowników, m.in. Maciej Dolega, Paweł Blajer i Karolina Pajączkowska. Co ciekawe, wszyscy już niebawem znaleźli się po drugiej stronie barykady i... pracują teraz dla rządowego TVP.

Niedawno o swoim odejściu z TVN poinformowała również Agata Zamęcka. W swoim pożegnalnym wpisie podzieliła się swoimi emocjami związanymi z tym wydarzeniem. Co dokładnie napisała?

Zamęcka żegna się z TVN

Prowadząca programu "Biznes dla ludzi" zdecydowała się na poważny krok i zrezygnowała z dalszej pracy dla stacji TVN. W mediach społecznościowych podzieliła się wpisem podsumowującym jej kilkuletnią karierę w telewizji i pożegnała się z tym etapem swojego życia.

"Kończy się ważny etap mojego zawodowego rozwoju. Odchodzę z TVN Grupa Discovery. Za mną setki relacji, wydań programów i raportów specjalnych. Tysiące godzin spędzonych w studio z wydawcami, producentami, redaktorami i całą obsadą z reżyserki, a potem na żywo na antenie. Czas otworzyć się na nowe wyzwania. Rozwijać kolejne kompetencje, sprawdzić się w nieoczywistych rolach. Całej załodze TVN24BIS i TVN24 dziękuję za fantastyczną współpracę! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz przetną się nasze zawodowe drogi" - napisała Zamęcka.

Dziennikarka bardzo pozytywnie patrzy w przyszłość i liczy na to, że jej karierę czeka jeszcze większy rozwój. Nie zdradziła jednak dokładnie, jak wyglądają jej dalsze plany w związku z odejściem ze stacji. Niektórzy przypuszczają, że - podobnie jak inni koledzy ze stacji - przeniesie się ona do TVP. Co ciekawe, są dobre powody, by tak uważać...

Zamęcka jest bowiem zaręczona z dokumentalistą Tomaszem Piechalem, który z kolei jest... odnoszącym sukcesy pracownikiem telewizji publicznej!

Czy narzeczony pomoże znaleźć ukochanej pracę w rządowej stacji?

Zobacz także: Danuta Holecka wróciła do pracy? Zaskoczyła widzów ubiorem podczas wieczornego wydania "Wiadomości"

Może cię zainteresować: Seniorzy mają szansę na otrzymanie kolejnego świadczenia. Rząd wyszedł z inicjatywą w stronę emerytów i rencistów. O czym mowa

Pisaliśmy również o: Daniel Martyniuk wychodzi na prostą. Syn gwiazdora disco-polo znalazł nietypową pracę. Czym zajmuje się teraz niesforny jedynak