Jak podaje portal "Jastrząb Post", widzowie programu "Dzień dobry TVN" muszą przygotować się na zmiany. Ze śniadaniówką postanowiła rozstać się Barbara Pasek, która od wielu lat związana była z cyklem ShowBiz Info. Dziennikarka przekazała swoją decyzję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co napisała?

Barbara Pasek odchodzi z "Dzień dobry TVN"

Barbara Pasek od wielu lat spotykała się z widziami "Dzień dobry TVN", dla których przygotowywała cykl ShowBiz Info, odsłaniający kulisy wydarzeń ze świata show biznesu. Niestety to koniec jej przygody z programem, o czym postanowiła poinformować swoich wielbicieli w mediach społecznościowych.

Barbara Pasek napisała, że właśnie rozpoczyna się nowy etap jej życia, nieodłącznie łącząc się z końcem poprzedniego. Dziennikarka postanowiła zrezygnować z pracy, na co wpływ miały "mocne doświadczenia ostatnich miesięcy w życiu prywatnym". "Poczułam, że to czas na życiowe zmiany" - stwierdziła Pasek.

Jednocześnie dziennikarka podkreśliła, że pożegnanie z cyklem ShowBiz Info, nie oznacza rozstania z "Dzień dobry TVN" i stacją TVN. Barbara Pasek podkreśliła, że "przed nami więcej, tylko w nowej formule". Jej dycyzja ma zapewnić reporterce tryb życia o jakim marzy, a także zrobić miejsce na "wywiady z serca, projekty, pomysły i niespodzianku losu".

Trudne przeżycia

Na początku czerwca Barbara Pasek poinformowała na swoim blogu podzieliła się swoimi trudnymi doświadczeniami. Dziennikarka zachorowała na Covid-19, co obudziło u niej neuroboleriozę. Na skutek tego doznała ataku.

Barbara Pasek straciła przytomność. Konieczne okazało się wezwanie karetki i hospitalizacja. "Na szpitalnej diagnozie widnieje zapaść" - napisała dziennikarka. Na szczęście powoli udaje jej się wracać do siebie.

Jesteście ciekawi, w jakiej roli wróci Barbara Pasek? Będzie wam brakowało jej energii w cyklu ShowBiz Info?

To też może cię zainteresować: Nowe zapowiedzi ministra zdrowia nie napawają optymizmem. Będą wprowadzone nowe obostrzenia covidowe. Wiadomo kogo one najbardziej dotkną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudne chwile Edyty Górniak. Popularna piosenkarka ma powody do zmartwień. Jej syn ma problemy zdrowotne. Co się dzieje z Alanem Krupą

O tym się mówi: Prognoza pogody na najbliższy weekend. Trzeba bardzo uważać na upały. Jak wysokie zapowiedziano temperatury