Jak informuje portal Fakt, w ostatnich dniach na profilu Kazika na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym widać jak artysta korzysta ze specjalnej maski. Fani muzyka od razu zaniepokoili się, bowiem myśleli, że ich idol zachorował na koronawirusa.

Fani byli mocno zaniepokojeni!

Pod fotografią natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od troskliwych osób, które obawiają się o stan zdrowia muzyka. Dodatkowo zaniepokojenie wywołał fakt, że zespół KULT ogłosił dzień wcześniej, iż odwołuje najbliższe koncerty, bowiem Kazik nie jest w stanie w nich uczestniczyć.

Finalnie głos na temat całej sprawy postanowił w rozmowie z Wirtualną Polską zabrać menadżer zespołu KULT – Piotr Wieteska, który wyjawił, co dokładnie dolega Kazikowi.

Co się dzieje ze zdrowiem Kazika?

- Ludzie żyją w szaleństwie, wszystko kojarzą z COVID-em, jakby nie było innych chorób i innych dolegliwości. Kazik po prostu zdarł sobie głos, to się zdarza czasami – zaznaczył Piotr Wieteska.

Jak się zatem okazuje, Kazik wcale nie korzysta z aparatury pomagającej w oddychaniu, jak ma to miejsce w przypadku osób zakażonych koronawirusem, a korzysta z nebulizatora, który pomaga mu nawilżyć struny głosowe i przyspiesza powrót artysty do pełnej sprawności.

Menadżer zespołu dodał także, że obecnie Kazik robi wszystko, co tylko może, aby piątkowy koncert zespołu nie został odwołany i by fani mogli spotkać się pod sceną, tak jak było to w planach. Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało!

Jak informował portal "Życie": ŁUKASZ FABIAŃSKI NIE ZAGRA W NAJBLIŻSZYM MECZU? PŁYNĄ NIEPOKOJĄCE WIEŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: TO BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA POLAKÓW! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZYCH PRZEPROWADZIŁ JUŻ WALORYZACJĘ! ILE PIENIĘDZY ZYSKAMY

Portal "Życie" pisał również: KOBIETA PORZUCIŁA DZIECKO W OKNIE ŻYCIA. POTEM ZMIENIŁA ZDANIE. DECYZJA SĄDU NIE MIEŚCI SIĘ WIELU OSOBOM W GŁOWACH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO SIECI TRAFIŁA PARODIA „WIADOMOŚCI”! DANUTA HOLECKA OBIEKTEM ŻARTU? WYKORZYSTANO ORYGINALNE CYTATY Z WYDAŃ SERWISU INFORMACYJNEGO TELEWIZJI POLSKIEJ