Jak podaje portal "Plotek", Anna Lewandowska bardzo chętnie odpowiada na pytania zadawane jej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej koncie pojawiło się pytanie dotyczące tego, czy denerwuje ją umniejszanie jej sukcesów i przypisywanie ich jej sławnemu mężowi. Żona Lewgo szczerze powiedziała, co myśli na ten temat.

Anna Lewandowska o sukcesach męża

Otatnie miesiące Robert Lewandowski może zaliczyć do naprawdę udanych. Piłkarzowi udało się wywalczyć wspólnie z zespołem aż trzy tytuły mistrzowskie: w Bundeslidze, Pucharze Niemiec oraz w Lidze Mistrzów. Do tego udało mu się pobić legenadrny rekord Gerda Mullera, strzelając 41 bramek w sezonie.

Sukcesy zawodowe idą w parze także z powodzeniem w życiu prywatnym. Robert Lewandowski jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek. Piłkarz zawsze może liczyć na wsparcie ze strony swojej żony Anny, która trwając u boku męża znalazła rownież czas na rozkręcenie własnych biznesów. Trzeba przyznać, że Lewandowskiej wychodzi to mistrzowsko.

Do sukcesów Anny i Roberta Lewandowskich odniosła się w swoim pytaniu jedna z wielbicielek pary. Zapytała Annę Lewandowską jak bardzo wkurza ją to, że jej sukcesy są umniejszane lub przypisywane temu, że jest żoną sławnego piłkarza. Pytająca dodała przy okazji, że "nieustająco czeka na pytanie, które ktoś zada Robertowi - ile z jego sukcesów nie byłoby możliwych bez ciebie, jako jego żony?".

Odpowiedź Anny Lewandowskiej/InstaStory instagram.com@nomadmum81
Odpowiedź Anny Lewandowskiej/InstaStory [email protected]
Odpowiedź Anny Lewandowskiej/InstaStory [email protected]

Anna Lewandowska udzielając odpowiedzi podkreśliła, że wspólnie z Robertem tworzą "jeden team" i są dla siebie wsparciem w każdej sytuacji. Dodała, że nie przejmuje się zarzutami o to, że za jej osiągnięciami stoi nazwisko męża, bo ma świadomość iż wspólnymi siłami doszli do miejsca, w którym są teraz.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

To też może cię zainteresować: Afrykański żar w końcu rozlał się nad Polską. Jak długo będziemy się cieszyć wysokimi temperaturami? Jest prognoza pogody na najbliższy czas

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister Edukacji Przemysław Czarnek zapowiada poważne zmiany w szkołach. Do sprawy odniósł się episkopat. Nie wszystkim to się spodoba. O co chodzi

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata do rodziny cenionej aktorki znanej z wielu filmów. Gwiazda przegrała z chorobą. Fani są zrozpaczeni