Jak podaje portal "Lelum", Krzysztof i Ewa Krawczyk spędzili ze sobą wiele lat. Nie zawsze było łatwo i kolorowo, ale udało im się przetrwać kryzysy i być razem do końca. Światło dzienne ujrzał wyjątkowy list, który Krzysztof Krawczyk napisał do swojej ukochanej na zwykłej serwetce.

Historia miłości Krzysztofa i Ewy Krawczyków

Ewa Krawczyk była trzecią żoną Krzysztofa Krawczyka. Para poznała się w jednym z chicagowskich barów, gdzie on występował, a ona pracowała jako kelnerka. Artysta bardzo szybko zrozumiał, że Ewa jest tą jedyną, przy której chce się zestarzeć.

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1985 roku. Nie było łatwo. Piosenkarz miał za sobą już dwa nieudane małżeństwa i syna. Do tego dochodziła różnica wieku, która nie była mała, bo wynosiła aż 13 lat. Ewa Krawczyk w rozmowie z Agatą Młynarską przed kilkoma laty przyznała, że wiek nie był dla niej przeszkodą, wprost przeciwnie.

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Superstacja
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Superstacja
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Superstacja

Ewa Krawczyk wyznała, że imponowało jej to, że Krzysztof był od niej starszy, opiekował się nią i nauczył bardzo wielu rzeczy. Oboje nie ukrywali, że połączyło ich bardzo silne uczucie. Mimo to, nie obyło się bez burzliwych chwil, które doprowadziły do rozwodu. Krawczykowie szybko zrozumieli, że ich rozstanie było błędem i po raz kolejny powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Niedawno sieć obiegł niezwykły list napisany przez Krzysztofa Krawczyka do jego ukochanej Ewy. Wiadomość dowodzi, że artysta miał duszę romantyka. Zapewniał w nim swoją ukochaną o tym, że zawsze jest po jej stronie.

Krzysztof Krawczyk /  YouTube: oramaritima
Krzysztof Krawczyk / YouTube: oramaritima
Krzysztof Krawczyk/YouTube @oramaritima

"Słodka moja! Chciałbym Cię zapewnić, że wszystkie moje myśli są poświęcone Nam! Są one przeważnie bardzo słodkie, choć czasami (tak zwykle po prostu) martwię się – bo znam życie. Pamiętaj, jestem w Tobie i po Twojej stronie. Kocham cię!" - napisał piosenkarz na serwetce w barze "Cisza Leśna" w Chicago, gdzie spotkał miłość swojego życia.

Zaskoczyła was treść listu?

To też może cię zainteresować: Przyjaciel Kory skomentował nowy związek Kamila Sipowicza po odejściu piosenkarki. Wiadomo jakie nastawienie ma do niego Milo Kurtis z Maanamu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nocny wpis Andrzeja Kosmali zaniepokoił fanów Krzysztofa Krawczyka. Jego spór z Marianem Lichtmanem nadal trwa. Padły bardzo mocne zarzuty

O tym się mówi: Polaków czekają wielkie kontrole z ZUS. Co będą sprawdzać? Można stracić spore pieniądze