Jak podaje portal "Pomponik", to już kolejna odsłona sporu pomiędzy Andrzejem Kosmalą a Marianem Lichtmanem. Menadżer Krzysztofa Krawczyka opublikował w mediach społecznościowych wpis, który wywołał w sieci wiele emocji. "Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł" - możemy przeczytać w poście. O co chodzi?

Burza po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka mamy do czynienia z otwartym konfliktem pomiędzy byłym menadżerem artysty Andrzejem Kosmalą a Marianem Lichtmanem z zespołu Trubadurzy. Lichtman stanął w obronie Krzysztofa Krawczyka Juniora po tym, jak nie dopuszczono go do trumny ojca.

Wszelkie rozmowy Mariana Lichtmana z mediami zarówno Kosmala, jak i wdowa po Krzysztofie Krawczyku kwitowali oskarżeniami, że piosenkarzem kieruje chęć zaistnienia i szukania poklasku. Ponoć na pogrzebie Lichtman miał usłyszeć nawet od wdowy mało przyjemne słowa "Zjeżdżaj". Z czasem konflikt zaczął się tylko zaostrzać.

Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala/YouTube @Plotki PL
Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala/YouTube @Plotki PL
Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala/YouTube @Plotki PL

Fani Krzysztofa Krawczyka coraz częściej stają się świadkami internetowej pyskówki pomiędzy Andrzejem Kosmalą a Marianem Lichtmanem. Niedawno Lichtman zdecydował się ujawnić wiadomość, jaką miał otrzymać od menadżera Krzysztofa Krawczyka, w której pojawiła się informacja, że to wokalista Trubadurów ma być biologicznym ojcem Krawczyka Juniora.

Na facebookowym profilu Andrzeja Kosmali możemy przeczytać, że "Marian Lichtman zwariował!". Po tym stwierdzeniu padają mocne zarzytu, które jak można podejrzewać zostały sformułowane przez członka Trubadurów. Możecie je zobaczyć poniżej.

Internauci nie kryli faktu, że są zmęczeni i zniesmaczeni ciągłą wojną pomiędzy oboma panami. Komentujący wpis dosadnie stwierdzili, że Krzysztof Krawczyk przewraca się w grobie obserwując to, co się dzieje.

A wy, co sądzicie o całej sytuacji i tej medialnej wojnie pomiędzy Andrzejem Kosmalą a Marianem Lichtmanem?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nagrywała księżną Kate z ukrycia? Do mediów trafiły porażające informacje! Jak zareaguje na to rodzina królewska? Poddani zaniepokojeni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Królowa Elżbieta II wezwała księcia Harry’ego na pogawędkę. Czy naprawią nadszarpnięte stosunki na uroczystości wspominającej księżną

O tym się mówi: Gwiazdor „Barw Szczęścia” przeżywa bardzo trudne chwile! Koledzy i przyjaciele aktora składają mu serdeczne wyrazy współczucia. Chodzi o bliską osobę