Mija już kilka miesięcy, odkąd Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski poinformowali świat o swoim rozstaniu. Jakiś czas później okazało się, że to aktor złamał serce dziennikarki, podejmując decyzję o rozwodzie.

Pomimo wielu trudnych chwil, jakie przeszła dziennikarka, wydaje się, że powoli podnosi się ona z porozstaniowego smutku. Dowodem na to może być romantyczna podróż, jaką gwiazda odbyła z pewnym mężczyzną... Kto to taki?

Richardson znowu zakochana

Chociaż dziennikarka rozstała się z byłym mężem zaledwie w marcu tego roku, to nie musiała przez długi czas leczyć złamanego serca. Już wkrótce na jej drodze pojawił się biznesmen, Konrad Wojterkowski, który szybko pozwolił Monice zapomnieć o rozstaniu.

O tym, że para zaczęła się spotykać, poinformował sam Wojterkowski, publikując w sieci ich wspólne zdjęcie z wymownym, a jednocześnie bardzo uroczym i pozytywnym opisem.

"Pozdrawiamy wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem" - napisał biznesmen.

Sama Richardson nie zdradziła jeszcze zbyt wiele na temat nowej relacji - przyznała, że serce bije jej ostatnio mocniej a w brzuchu czuje motyle, jednak nie chciała powiedzieć niczego więcej. Jedna z osób przebywających blisko pary zdradziła jednak, że pomimo krótkiego stażu ich związek wygląda naprawdę poważnie...

"Zaproponował jej wspólne zamieszkanie w apartamencie w centrum Warszawy, gdzie do tej pory ona musiała organizować wszystkie mieszkaniowe sprawy dla siebie i Zbyszka. Jest zachwycona, że teraz to ona jest otoczona opieką" - zdradził informator.

Fakty mówią jednak same za siebie - kilka dni temu Monika oraz Konrad zostali przyłapani przez fotoreporterów na jednym z lotnisk. Okazuje się, że para wybierała się razem do słonecznej Hiszpanii. Wszystkich zaskoczył jednak fakt, że... nie byli oni sami. Towarzyszyły im bowiem dzieci - Richardson zabrała na wyjazd Tomka i Zosię, a Wojterkowski - syna Kolę.

Jest to prawdziwy dowód na to, jak poważnie para traktuje swoją relację!

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle już niebawem znikną z mediów. Parę czekają naprawdę wyjątkowe chwile. O co chodzi

Może cię zainteresować: "Ranczo" otrzyma swoją kontynuację. Będzie ona jednak zupełnie inna, niż planowano. TVP przekreśliło szanse na niezwykłą produkcję

Pisaliśmy również o: Ważna wiadomość dla pracujących seniorów. ZUS zmienił limity, warto znać szczegóły, żeby nie stracić emerytury