Popularny program "Mam talent" od ponad dziesięciu lat jest jednym z najchętniej oglądamym przez wodzów show. W trakcie kilkunastu sezonów show skład jury ulegał zmianie.

Michał Kempa - co sądzi o nim jeden z najpopularniejszych prowadzących w Polsce

Najpierw na miejsce Kuby Wojewódzkiego wskoczył Robert Kozyra, by za chwilę zastąpił go Agustin Egurrola. Pojawienie się tancerza i choreografa w TVP sprawiło, że znowu brakowało jednego członka jury.

Te braki uzupełni Jan Kliment, jednak to nie wszystkie niespodzianki. Szymon Hołownia postanowił zająć się sprawami natury politycznej, więc zabrakło także jednego prowadzącego program "Mam talent". Parę dni temu produkcja poinformowała, że na miejsce samozwańczego polityka wskoczy Michał Kempa. Co o tej zmianie mówi Marcin Prokop?

(...) Mógłbym tutaj napisać, że sam go przecież wybierałem, więc raczej sądzę dobrze. Mógłbym napisać, że Michał Kempa fajny taki, zabawny, że lubi mówić do ludzi per "pan", nawet jeśli to pani, że uwielbia staruszki (z wzajemnością), dlatego często można go spotkać pod Halą Mirowską, oraz że mógłby przejąć rodzinną fabrykę brzeszczotów, ale zamiast metalurgicznej łatwizny wolał krew, pot, łzy i ugór świata rozrywki, więc szacunek.

Miejmy nadzieję, że nowo powstała para prowadzących ulubione show sprawi, że brak Szymona Hołowni nie będzie już tak dotkliwy.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Doda zawsze dba o swoich rodziców. Dała im kolejny drogi prezent

Zerknij tutaj: Kolejne nieprzyjemności w życiu Laury Łącz. Aktorka opowiedziała o tym, co ją spotkało. Fani gwiazdy są wstrząśnięci

Nie przegap: Internetowe przekomarzania Koroniewskiej i Dowbora. Podzielili się wyjątkowym, archiwalnym zdjęciem. Fani nie są łaskawi dla dziennikarza