Jak podaje "Super Express", Julia Wieniawa poleciała wraz ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim do Grecji. Razem z innymi zaprzyjaźnionymi parami zatrzymali się w luksusowym hotelu na Mykonos. Wynajęli ogromny apartament, w którym mogą cieszyć się prawdziwymi luksusami.

Grupa przyjaciół korzysta z trzech sypialni z wielkimi łożami, prywatnego basenu z leżakami na wodzie oraz z jacuzzi. Może też liczyć na wspaniałą obsługę hotelu.

Ile kosztują takie królewskie warunki? Naprawdę dużo! Jedna noc w tym apartamencie kosztuje 6,3 tysiąca euro, czyli około 28 tysięcy złotych. Wydalibyście tyle pieniędzy na wakacje?

Julia Wieniawa mimo pandemii może pochwalić się świetnymi zarobkami. Cały czas pojawia się na planach filmowych, nagrywa duety muzyczne, gra w reklamach, założyła własną markę kosmetyczną i projektuje ubrania oraz zajmuje się odpłatnym promowaniem firm na Instagramie.

Dzięki temu w ostatnich miesiącach mogła sobie pozwolić na wakacje we Włoszech, na Zanzibarze i w Egipcie. Kilka razy wyjeżdżała również na urlop w polskie góry.

Zazdrościcie jej takich podróży?

To również może Cię zainteresować: Michał Szpak Stracił Posadę W "The Voice Of Poland". Już Wiadomo, Kto Go Zastąpi

Zobacz także: Domowe Sposoby Na Czystą Toaletę. Proste Triki Ułatwią Codzienne Porządki