Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska należy do grona tych gwiazd, które starają się zachować swoje prywatne życie w tajemnicy. Rzadko pokazuje swoją rodzinę, a także to jak mieszka. Nie oznacza to jednak, że nie robi tego wcale. Na kilku zamieszczonych przez piosenkarkę nagraniach, możemy zobaczyć wnętrze jej domu.

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Agnieszka mieszka poza Warszawą, gdzie może odpocząć od zgiełku miasta. W Chyliczkach znalazła ciszę i spokój. Może tam się cieszyć prywatnością i rodzinną atmosferą, co jest dla niej niezwykle ważną kwestią. Jeśli spodziewaliście się, że jej wnętrza urządzone z przepychem i wprost ociekają luksusem, nieco się rozczarujecie.

We wnętrzu domu Agnieszki Chylińskiej próżno szukać drogich mebli, wizji architektów i dekoratorów wnętrz, czy designerskich dodatków kosztujących krocie. Nie brakuje za to ramek wypełnionych rodzinnymi zdjęciami, świętych obrazów, książek oraz starych mebli. Czuć tu domową, ciepłą atmosferę.

Wnętrze świetnie oddaje artystyczną duszą piosenkarki. Nie brakuje tu twórczego chaosu. Agnieszka Chylińska wcale nie przejmuje się jeśli na nagrywanych przez nią filmach pojawia się bałagan. Zresztą nieco żartobliwie piosenkarka przyznała w rozmowie z "Super Expressem", że "u nas w domu jest totalny syf (...) ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony".

Dla wielu fanów wnętrze domu Agnieszki Chylińskiej jest idealnym odbiciem tego, jaka jest sama artystka. Uwielbiają ją za jej szczerość i naturalność - nie ma w niej niczego udawanego, przesłodzonego, czy sztucznego.

Też jesteście podobnego zdania?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny. Ile celebrytka ma lat tak naprawdę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na jaw wychodzi, jak personel jednego z polskich szpitali traktował pacjentów. "Gdy z nią rozmawiałam, bardzo płakała"

O tym się mówi: Ciąg dalszy sporu o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Na jaw wyszły nagrania rozmowy Ewy Krawczyk z synem znanego artysty