Nie ulega wątpliwości, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma powody do dumy, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Ma wiele możliwości, by zadbać zarówno o stan swojej skóry, jak i sylwetkę. Nic dziwnego zatem, że nie do końca wiadomo, ile celebrytka ma lat.

Obchodzi 43, czy 50 urodziny?

Jedenaście lat temu, w jednym z programów telewizyjnych widzowie zobaczyli Małgorzatę Rozenek, jako 41-letnią mamę dwójki dzieci, czemu później zaprzeczyła twierdząc, że ma 34 lata.

źródło: YouTube

"Sprzedały" ją wówczas jej koleżanki ze szkoły, które potwierdziły, że Małgorzata ma jednak więcej lat, niż sama podaje.

Gdy zdjęcia ze studniówki z 1988 roku ujrzały światło dzienne, Małgorzata stwierdziła, że na tym zdjęciu jest jej sobowtór. Czy mówiła półżartem, czy na poważnie? Od tego momentu spekulacje o prawdziwym wieku Małgorzaty powracają.

Magda Mołek, chcąc ustalić raz na zawsze wiek koleżanki, zapytała ją prosto z mostu, czy są w tym samym wieku. Ku jej zdziwieniu usłyszała od Małgorzaty Rozenek, że ta jest od niej dwa lata młodsza. To mocno zaskoczyło Magdę Mołek.

Jedna z teorii głosi, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie kończy 41 lat, a 50 lat. Celebrytka napisała na swoich mediach społecznościowych dość jednoznaczną informację - Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Co słychać u przystojnego Pablo ze "Zbuntowanego Anioła"? Jak aktor teraz wygląda

Zerknij tutaj: Julia Wróblewska z "M jak Miłość" przechodzi poważne problemy zdrowotne. Dlaczego trafiła do szpitala

Nie przegap: Idąc do spowiedzi nie spodziewała się, że usłyszy od duchownego takie słowa. Kobieta z płaczem wybiegła z kościoła. Co się stało