Julia Wróblewska wymagała hospitalizacji w związku z silnym bólem podbrzusza. Aktorka znana z "Tylko mnie kochaj" i "M jak miłość" pokazała się fanom wymęczona i wyznała, co jej dolega.

Konieczne okazało się podane silnego antybiotyku. Julia Wróblewska dała się poznać w takich produkcjach jak "Listy do M." i "Tylko mnie kochaj" oraz w wielu lubianych serialach. Popularności przysporzyła jej rola Julki w serialu "Magda M." i Zosi Warakomskiej w "M jak miłość".

W 2019 roku Julia Wróblewska przyznała publicznie, iż od lat cierpi na pewną dysfunkcję psychiczną. Wyjaśniła w jednym z wielu wywiadów, że zbyt wczesna kariera i wejście w bezlitosny świat show-biznesu, wzmogło jej problemy psychiczne. Dzięki wielkiemu wsparciu najbliższych zdołała wrócić do codziennej aktywności. Obecnie 22-letnią aktorkę obserwuje na Instagramie ponad pół miliona internautów.

W poniedziałek na jej InstaStories fani zobaczyli dość smutne informacje. Julia Wróblewska potrzebowała hospitalizacji z powodu silnego bólu podbrzusza. W następnych filmikach, celebrytka opisała, co tak naprawdę jej dolegało. Okazuje się, że to zapalenie pęcherza, którego ból rozniósł się na miednicę, stąd tak potworne cierpienia u 22-latki.

źródło: Instagram/Julia Wróblewska

Zaznaczmy, że 8 maja, aktorka wrzuciła na swoim Instagramie fotorelację z przyjmowania szczepionki. Ponad miesiąc później widzimy ją osłabioną z zapaleniem pęcherza?

Chociaż zapalenie pęcherza moczowego zwykle nie jest poważnym stanem, może być niewygodne i prowadzić do powikłań, jeśli nie jest leczone. Zapalenie pęcherza moczowego zwykle występuje, gdy cewka moczowa i pęcherz, które są normalnie sterylne lub wolne od drobnoustrojów, zostają zakażone bakteriami.

Bakterie przyczepiają się do wyściółki pęcherza i powodują podrażnienie i stan zapalny okolicy. Zapalenie pęcherza dotyka osoby obu płci i w każdym wieku. To jestczęściej wśród kobietZaufane źródło niż mężczyźni, ponieważ kobiety mają krótsze cewki moczowe. Około 80 procent wszystkich infekcji dróg moczowych (ZUM) jest wywoływanych przez bakterie z jelit, które docierają do dróg moczowych.

O tym się mówi: Co słychać u przystojnego Pablo ze "Zbuntowanego Anioła"? Ja aktor teraz wygląda

Zerknij: Kobieta zaręczona z mężczyzną, starszym od niej o 32 lata, ujawnia, jak zostali potraktowani przez otoczenie. To nie mieści się w głowie