Małgorzata Rozenek ani na chwilę nie zwalnia tempa. Niedawno po raz trzeci została mamą - narodziny i pierwsze miesiące życia małego Henia z zapartym tchem śledzili wszyscy Polacy. Gwieździe nie zabrakło również czasu na wychowywanie dwóch starszych synów, którzy są już nastolatkami. Po drodze poprowadziła również własny program, w którym relacjonowała przebieg zrzucania zbędnych kilogramów po ciąży.

Taki natłok obowiązków nie przeszkodził jednak prezenterce w osiągnięciu swojego największego marzenia, jakim było... założenie własnej marki odzieżowej. Również to udało się zdolnej celebrytce i "Mrs. Drama" już od jakiegoś czasu oficjalnie jest na rynku.

Celebrytka postanowiła nieco więcej opowiedzieć o tym, co kierowało nią przy tworzeniu marki, z myślą o kim ją opracowała, oraz... które gwiazdy były jej największymi inspiracjami!

Ważne przesłanie nowej marki Rozenek

Niewielu fanów Rozenek wiedziało, że jest to prawdziwa kobieta z misją. Nawet poprzez własną markę odzieżową chciała ona wyrazić pewną ważną myśl. Wyszła ona na jaw, kiedy Rozenek - zapytana o to, czy chciałaby ubrać którąś z gwiazd we własne projekty - wyjaśniła, dla kogo tak naprawdę stworzona została "Mrs. Drama".

"Ja w ogóle nie myślę o gwiazdach jak projektuje swoje rzeczy i jak je przygotowujemy. Ja myślę o mamach na placach zabaw, o kobietach, które idą do pracy i siedzą w biurze, albo na zdalnym. Myślę o normalnych kobietach, bo z myślą o nich ta marka powstała. Nigdy nie miałam ani ambicji, ani ochoty ubierać gwiazd, bo ich jest dużo mniej niż normalnych kobiet i są mi dużo mniej bliskie niż normalne kobiety. Poza tym ja po prostu jestem też normalną kobietą i łatwiej mi myśleć jak one żyją, co im mogę zaproponować i jak powinny wyglądać ubrania, które mogą założyć" - wyjaśniła Rozenek.

Przy okazji gwiazda zdradziła, które celebrytki są dla niej w życiu największym autorytetem i wzorem do naśladowania. Wyznała, że bardzo ceni Victorię Beckham i to, jaką rodzinę i biznesy wraz z mężem udało im się stworzyć. Drugą idolką Rozenek okazała się Jennifer Aniston. Gwiazda bardzo lubi śledzić poczynania tych dwóch pań i kibicuje im na każdym kroku.

Czy "Mrs. Drama" okaże się wśród kobiet prawdziwym hitem?

Zobacz także: Willa Anny Kalczyńskiej na Rembertowie robi wrażenie. Takiego wystroju pozazdrościłby każdy. Jak wygląda mieszkanie prezenterki

Może cię zainteresować: Celebrytka znana z "Królowych życia" ma naprawdę dobre serce. Sylwia Peretti postanowiła pomóc najbiedniejszym. W jaki sposób to zrobi

Pisaliśmy również o: Ile zarabiają znani z reality show influencerzy? Za jeden post na Instagramie otrzymują krocie. Ta kwota zwala z nóg