Jak podaje magazyn "Viva", między Kamilem Sipowiczem a Korą Jackowską kilka dekad temu narodziło się zakazane uczucie. Byli wówczas sąsiadami, a piosenkarka miała męża. Mimo trwania w związku małżeńskim nie mogła oprzeć się urokowi Sipowicza i to właśnie z nim zdradziła Jackowskiego. Owocem tego romansu były narodziny dziecka, którego prawdziwe ojcostwo Kora ukrywała przez niemal dziesięć lat. To właśnie na tak długi czas drogi Sipowicza i Jackowskiej rozeszły się, by znów na nowo się skrzyżować.

Gdy prawda o romansie i o tym, kto jest ojcem dziecka wyszła na jaw, już nic nie stało na przeszkodzie, aby Kora i Kamil mogli spędzić resztę życia razem. Udało im się stworzyć związek, ktory przetrwał wiele lat. Przerwany został chorobą nowotworową Jackowskiej i jej śmiercią w lipcu 2018 roku.

Kamil Sipowicz/YouTube @Towarzyszka Panienka
Kamil Sipowicz/YouTube @Towarzyszka Panienka

8 czerwca Kora obchodziłaby kolejną rocznicę urodzin. Pamięta o tym jej ukochany, który na ten dzień przygotował specjalne atrakcje, ktore upamiętnią miłość jego życia.

W rocznicę jej urodzin, czyli 8 czerwca, odbędzie się odsłonięcie muralu z podobizną Kory na ścianie jednego z bloków w pobliżu ulicy Płatniczej. Poza tym zostanie zasadzonych 70 róż, a w naszym ogrodzie odbędzie się małe przyjęcie. Może minikoncert. Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz chce, aby ten dzień był obchodzony jak najbardziej hucznie, bowiem tak właśnie Kora świętowała swoje urodziny.

Kora/YouTube @p
Kora/YouTube @Paula Rodak

To również może Cię zainteresować: Małgorzata Rozenek Przeszła Inwazyjną Przemianę? Spekulacjom Nie Ma Końca

Zobacz także: Handlowa Niedziela Jeszcze W Maju? Sprawdzamy Kalendarz