Nie ulega wątpliwości, że biust jest niezwykle silnym, kobiecym atrybutem. Niezależnie od tego, czy jest obfity, sportowy, umiarkowany, czy przysłaniający świat, wypielęgnowany i prawidłowo noszony jest piękny sam w sobie. Często jednak kobiety postanawiają z różnych powodów ingerować w to, co ofiarowała im natura.

Biust Małgorzaty Rozenek-Majdan

Właścicielka jednego z bardziej interesujących biustów wśród polskich celebrytek, uwielbia być w centrum zainteresowania. Jej ciąża i urodzenie Henia były śledzone przez tabloidy dzięki jej własnym doniesieniom na Instagramie. Jej biust rzucał się w oczy przed ciążą, w jej trakcie i po ciąży również.

"Super Express" donosi, że istnieje możliwość podjęcia przez celebrytkę decyzji o zmniejszeniu piersi, gdyż już się jej znudziły. Cytowana przez tabloid powiedziała: Cieszę się bardzo, że tak mi się życie ułożyło, że na te pełne kształty sobie mogłam pozwolić. Nacieszyłam się nimi. Bardzo. Teraz już mi się znudził taki duży biust. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki.

Najnowsze publikacje na Instagramie mogą wzbudzić w internautach podejrzenie, że celebrytka poddała się już zabiegowi zmniejszeniu piersi lub ćwiczeniami doprowadziła do tego samodzielnie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ogromne niepowodzenie i zawód Barbary Kurdej-Szatan. Czy telewizja TVN da celebrytce jeszcze jedną szansę w popularnym programie

Zerknij tutaj: Ujawniono ostatnią wolę księcia Filipa. Wiadomo już czy buntowniczy książę Harry może liczyć na jakąś pokaźną sumkę od swojego dziadka