Jak podaje portal "Super Express", Marcin Szczurkiewicz z Kabaretu Skeczów Męczących zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala. Okazuje się, że artysta musiał przejść operację krtani. Co go teraz czeka?

Marcin Szczurkiewicz w szpitalu

Artysta znany z występów w Kabarecie Skeczów Męczących poinformował swoich fanów o operacji krtani, którą przeszedł. Marcin Szczurkiewicz zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitalnego łóżka, informując, że właśnie został wybudzony z narkozy po zabiegu. Zapewnił, że wszystko poszło pomyślnie.

Teraz czeka go kilka tygodni rekonwalescencji wiążących się z "odpoczynkiem w ciszy", po których jego "głos ma być, jak nowy". Szczurkiewicz przyznał, że nie wyobraża sobie zachowania ciszy przez tak długi czas, niestety nie ma innego wyboru. Poprosił również swoich fanów o to, żeby trzymali za niego kciuki a w weekend wypili "dobrego drina za jego zdrowie".

Pod postem zaroiło się od komentarzy przejętych fanów. Wszyscy zgodnie życzyli kabareciarzowi szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłali wyrazy wsparcia. Niektórzy zapowiedzieli nawet, że prośbę Marcina Szczurkiewicza spełnią jeszcze dziś, pijąc za jego zdrowie.

Z pewnością operacja krtani kosztowała Marcina Szczurkiewicza sporo nerwów, w końcu zabieg obejmował aparat mowy, stanowiący jego narzędzie pracy. Na szczęście najgorsze ma już za sobą i miejmy nadzieję, już niebawem wróci na scenę by bawić nas swoimi występami.

Marcinowi Szczurkiewiczowi życzymy nie tylko szybkiego powrotu do pełni sił, ale także wytrwałości w zachowaniu ciszy przez kilka najbliższych tygodni.

To też może cię zainteresować: Niespodziewana sytuacja w programie „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor rozprawiła się z zawistną sąsiadką. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mikołaj z programu „Rolnik szuka żony” ujawnił jak potoczyło się jego małżeństwo. Czy wybredny rolnik został ze swoją dużo młodszą wybranką

O tym się mówi: Światło dzienne ujrzały zarobki Rafała Trzaskowskiego. Sumy trafiające do prezydenta Warszawy robią wrażenie