Jak podaje portal "Super Express", Agnieszka Chylińska należy do grona tych gwiazd, które niezbyt chętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia. Dlatego ogromne zainteresowanie i poruszenie wywołało jej wyznanie dotyczące tego, że dwoje z jej trojga dzieci wymaga "szczególnej troski". Tym razem piosenkarka zaskoczyła wszystkich publikując zdjęcie ze swoim synkiem.

Agnieszka Chylińska podzieliła się wyjątkowym zdjęciem

Agnieszka Chylińska doczekała się trójki pociech. Jej najstarszy syn Ryszard ma już 15 lat. Młodsze pociechy piosenkarki to 11-letnia Estera i 8-letnia Krysia. Chylińska przez bardzo długi czas utrzymywała swoje rodzinne życie w tajemnicy, nie dzieląc się nim publicznie. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, kiedy po raz pierwszy wokalistka przyznała, że dwoje jej dzieci wymaga "szczególnej troski".

I choć w dalszym ciągu Agnieszka Chylińska strzeże wizerunku swoich pociech nie publikując ich twarzy, to zdarza jej się coraz częściej dzielić swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. W ostatnim wpisie przyznała, że "macierzyństwo miało być dla niej kolejnym sukcesem, rolą w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie".

Reczywistość jednak szybko zweryfikowała to podjeście. Macierzyństwo pozwoliło jej wyzbyć się egoizmu i koncentrowania się na samej sobie. Przyznała, że w momencie przyjścia na świat jej synka umarła Agnieszka, jaką wówczas była.

Okazało się, że macierzyństwo nie tylko okazało się dla niej ratunkiem, ale także pozoliło jej odnaleźć w sobie bardo wiele miłości, o które wcześniej się nie podejrzewała. Dodała, że macierzyństwo dla niej to nieustanny proces. Przy okazji tego bardzo osobistego wpisu Agnieszka Chylińska zamieściła wyjątkowe zdjęcie z synkiem Rysiem.

Zaskoczył was osobisty wpis Agnieszki Chylińskiej?

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny w ogniu krytyki. Jego reakcja wielu zaskoczyła. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobra wiadomość dla seniorów. W przyszłym roku sporo zyskają. Nawet 3900 zł więcej może trafić do ich kieszeni

O tym się mówi: Przygotowano akt oskarżenia przeciwko Jakubowi A. Rodzina Kristiny z Mrowin czekała na ten dzień dwa lata