Jak podaje portal "Jastrząb Post", do grona fanów lodów Ekipy dołączył nie kto inny jak Marcin Mroczek. Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z synami, którzy dzierżą w dłoni popularne i niedostępne w sklepach smakołyki.

Prawdziwa ekipa zdobyła #lodyekipy. Próbowaliście już. Cytrynowy czy malinowy? Marcin Mroczek

Fani aktora "M jak miłość" nie kryli zdziwienia i podziwu, jak gwiazdorowi udało się zdobyć przez wszystkich poszukiwane lody.

Gdzie się udało dostać? Zazdro. Skąd je masz? Gdzie je kupiłeś? internauci

Mroczek nie odpowiedział na to pytanie - zapewnie nie chciał zdradzić miejsca zakupu, które w kilka minut byłoby oblegane przez tłumy.

Dlaczego lody Ekipa robią aż taką furorę? Na pewno nie przez wzgląd na ich świetny smak czy zdrowy skład. Wszystko za sprawą odpowiedniej promocji. Marka lodów Koral weszła we współpracę ze znanym młodzieży youtuberem Frizem, który wraz z kolegami pojawiającymi się w jego filmikach zamieszkał w wielkiej willi i stamtąd udostępniał nowe nagrania.

Zamówienia napływają lawinowo z całej Polski, zarówno ze strony sieci handlowych, jak i niezależnych punktów sprzedaży. Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę. Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral

To również może Cię zainteresować: Maciej Dowbor Rozpoczął Majówkę Nieprzyjemnym Zdarzeniem. Na Czole Ma Ogromnego Guza

Zobacz także: Smutna Rzeczywistość Ukazana W Programie "Nasz Nowy Dom" Skłania Do Refleksji. "To Był Ich Zapach Codzienny"