W tych ciężkich czasach na szczęście ma wielkie wsparcie ze strony przyjaciół. Pewna oferta wsparcia nieco ją jednak zdziwiła. Wiadomość o śmierci Krzysztofa Kowalewskiego zaszokowała mnóstwo ludzi. Smutek ogarnął zarówno bliskich zmarłego aktora, jak i współpracowników, przyjaciół i fanów.

Co nowego słychac u wdowy po Krzysztofie Kowalewskim

Od lat wyło wiadomo, że Krzysztof Kowalewski borykał się ze zdrowotnymi problemami, jednak nikt nie przypuszczał, że śmierć zabierze ukochanego aktora tak nagle i niespodziewanie.

To właśnie żona, Agnieszka Suchora była osobą, która najbardziej wspierała Krzysztofa Kowalewskiego w jego zdrowotnych zmaganiach. Początki ich wspólnej drogi życiowej nie były łatwe, jednak każdy zapamiętał ich jako cudowną i dobraną parę. Oboje pozostawali w związach, gdy wpadli sobie wzajemnie w oko.

Krzysztof Kowalewski żył wówczas w partnerskim związku z Ewą Wiśniewską, natomiast Agnieszka Suchora była w związku małżeńskim z aktorem Sławomirem Packiem. Postanowili pokonać wszelkie przeszkody leżące na drodze ich związkowi, a 30-letnia różnica wieku między nimi nie stanowiła w ogóle problemu.

Pobrali się w 2002 roku, będąc już szczęśliwymi rodzicami córki Gabrieli. Początki ich związku okryte były woalą skandalu, jednak z czasem stali się w oczach otaczających ich ludzi wzorowym związkiem. W przyszłym roku, według medialnych doniesień, małżonkowie obchodzili by 20 rocznicę ślubu, jednak śmierć Krzysztofa Kowalewskiego skutecznie tę uroczystość udaremniła.

Pogrążona w bólu po stracie żona jakiś czas temu opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym wyraziła swoją wdzięczność za okazane przez tyle osób wsparcie. "Przyjaciołom i znajomym bardzo dziękujemy za współczucie, myśli i czułość, którymi otoczyliście nas w tym trudnym momencie" - wpisała w poście aktorka. Nowe wyzwanie, jakie przed nią stanęło w obszarze zawodowym, być może sprawi, że nieco lżej będzie jej przeżywać żałobę po mężu.

Według medialnych doniesień, aktorka nagle otrzymała propozycję zagrania głównej roli w serialu kryminalnym "Hiacynt", co jednocześnie zaskoczyło i uradowało aktorkę Agnieszkę Suchorę. "Agnieszka jest aktywna, nie lubi czekać, aż telefon zadzwoni. Zawsze była pracowita i wolała sama podwinąć rękawy i działać.

A teraz ta propozycja przyszła w najlepszym możliwym momencie" - opowiedziała o aktorce osoba z jej otoczenia. Dobrym pomysłem, na jaki wpadła artystka, jest działanie, zamiast zamartwianie się w pustych czterech ścianach. Dlatego też rozpoczęła rozwój firmy wnętrzarskiej, gdyż aranżacja mieszkań pasjonowała aktorkę od zawsze. Swoim podejściem do życia zaimponowała mężowi...

O tym się mówi: Niecodzienna notka, jaką otrzymała ta kobieta od sąsiadki, podbija media społecznościowe. O co chodzi

Zerknij: Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła wielką przemianę. Jak teraz wygląda