Jak podaje portal "Jastrząb Post", Przemysław Stippa jest aktorem teatralnym, który szerszą rozpoznawalność zyskał dzięki roli w popularnym serialu "Barwy szczęścia". Wciela się tam we Władysława Cieślaka - homoseksualistę, który był w szczęśliwym związku z partnerem, a jednocześnie miał syna z kobietą. Losy bohatera tak zainteresowały widzów, że Władek jest jednym z głównych postaci polskiej telenoweli. A co wiemy o życiu prywatnym Przemysława Stippy?

Mężczyzna skończył niedawno czterdzieści lat i dostał na urodziny wyjątkowy prezent. Szczęśliwy ojciec doczekał się narodzin dziecka. Opublikował na Instagramie zdjęcie z maluchem, które okrasił sentymentalnym wpisem.

Najpiękniejsze „sto lat” i „na zdrowie” w moim życiu - głośne odbicie po mleczku... Mnie odbija ze szczęścia...Chwilo trwaj!!!

Aktor od wielu lat trwa w szczęśliwym związku, a niedługo będzie obchodzić wraz z żoną trzecią rocznicę ślubu. Świeżo upieczony ojciec zdążył już wyjść z malutkim synem na spacer, którego relację również znajdziemy w sieci.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom potomka!

To również może Cię zainteresować: Ida Kamińska Była Jedyną Polską Aktorką Nominowaną Do Oscara. Chciała Wrócić Do Kraju, Ale Nie Mogła. Co Się Stało

Zobacz także: Kuba Wojewódzki Wypoczywa Nad Morzem Na Luksusowym Jachcie. Towarzyszymy Mu Jego Ukochana