Aktorka Aleksandra Szwed, to piękność o egzotycznej urodzie, która dorastała wraz z odtwarzaną przez siebie postacią małej Elizy.

Dzisiaj zachwyca urodą i wieloma talentami, których nie powstydzi się żaden porządny celebryta.

Zdjęcia na Instagramie zachwycają internautów

W miarę dorastania, jej liczne talenty zaczęły się manifestować coraz bardziej, by w rezultacie dać Aleksandrze Szwed całą gamę medialnych możliwości.

Obecnie, poza aktorstwem zajęła się także modelingiem, działalnością wokalną, projektowaniem mody i jest też konferansjerką i prezenterką telewizyjną.

Jej najnowsze zdjęcie, jakie umieściła na swoim koncie na Instagramie wzrusza do łez!

Pokazuje, że lada moment ta piękna i walcząca o prawa kobiet do aborcji celebrytka, niedługo zostanie szczęśliwą mamusią. Prawda, że wspaniale?

To wspaniale móc mieć dzieci, cieszyć się z takiego cudu natury, którego wiele kobiet nie otrzymało. Oby macierzyństwo pozwoliło tej uzdolnionej wszechstronnie piękności, zdobyć jeszcze kilka ważnych umiejętności.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski opowiedział o niepojącej wizji. Najnowsza przepowiednia jasnowidza potwierdza obawy wielu Polaków

Zerknij: Michał Wiśniewski ocenił szanse na sukces Polski w tegorocznej Eurowizji. Co sądzi o reprezentującej nas piosence