Jak podaje portal "Pomponik", na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiły się bardzo sentymentalne zdjęcia, które pośrednio nawiązują do tragedii, która spotkała ją w sierpniu 2019 roku. To właśnie wtedy, podczas urlopu w jednej z posiadłości rodziny męża na Mazurach, gwiazda przeżyła życiowy dramat, ponieważ jej ukochany utonął podczas nocnych eskapad na jeziorze Kisajno.

Od tego zdarzenia niedługo miną dwa lata, a Agnieszka dzięki wsparciu rodziny i najbliższych powróciła do normalnego funkcjonowania i znów zajęła się pracą w telewizji.

Dziennikarka od zawsze powtarzała, że Mazury są jej ukochanym miejscem i okazuje się, że pomimo tragedii, którą tam przeżyła, chętnie odwiedza polskie jeziora. Wybrała się tam ostatnich dniach i opublikowała na Instagramie sentymentalne zdjęcia.

Moje Malediwy! Agnieszka Woźniak-Starak

Stojąca na pomoście na tle jezior Agnieszka wzbudziła w fanach spore wzruszenie. Internauci dopytywali, gdzie gwiazda spędza wiosnę. Docenili również sportową stylówkę dziennikarki. Woźniak-Starak miała na sobie obcisłe, czarne getry z połyskiem, Adidasy, jasną bluzę i czerwoną kurtkę.

Zazdrościmy Agnieszce pobytu wśród tak pięknych cudów natury!

To również może Cię zainteresować: Monika Mrozowska O Powrocie Do Formy Po Czwartej Ciąży. Gwiazda Zdradza Przepis Na Smukłą Figurę

Zobacz także: Julia Kamińska Nie Zajmuje Się Tylko Aktorstwem. Ma Własny Biznes. W Jakiej Branży? To Zaskoczenie