Jak podaje "Super Express", Julia Kamińska swoją popularność może zawdzięczać głównie serialowi "BrzydUla", w którym w 2009 roku zagrała tytułową rolę. Dzięki angażowi w produkcji stała się topową gwiazdą show-biznesu i miała okazję wystąpić również w kilku innych serialach, filmach kinowych oraz użyczać głosu w bajkach. Po dziesięciu latach pojawiła się również w reaktywacji "BrzydUli", która przyciągnęła przed telewizory gros widzów.

Okazuje się jednak, że Julia Kamińska ma również głowę do interesów. Gwiazda nie skupiła się jedynie na aktorstwie i w 2018 roku założyła własny biznes. Co ciekawe, nie podążała śladami innych gwiazd, które tłumnie otwierają restauracje. Zdecydowała się na zaistnienie w branży beauty i otworzyła salon fryzjerski i salon masażu "Spiękniej", który znajduje się w samym centrum stolicy. Skąd ten pomysł?

Julia Kamińska. Źródło: youtube.com
Julia Kamińska. Źródło: youtube.com
Julia Kamińska. Źródło: youtube.com

To była moja ambicja, żeby spróbować sił w biznesie. Aktorki zazwyczaj decydują się na restauracje. Ja zdecydowałam się na salon fryzjerski i salon masażu. Jestem z tego miejsca bardzo dumna. Julia Kamińska

Choć aktorka nigdy nie próbowała swoich sił jako fryzjerka, dzięki babciom, które w przeszłości czesały jej długie włosy i przeszły kilka fryzjerskich kursów, ma sentyment do tego zawodu.

To również może Cię zainteresować: Izabela Trojanowska Zdradziła Sekret Dobrego Wyglądu. ta Metoda Pomaga, By Wyglądać 20 Lat Młodziej

Zobacz także: Michał Dworczyk W Końcu Pokazał Żonę. Ukochana Polityka Już Przyjęła Swoją Dawkę Szczepienia