Jak podaje portal "Super Express", Monika Zamachowska miała okazję na własnej skórze przekonać się, jak gorzki smak ma zdrada ukochanego mężczyzny. Po rozstaniu z aktorem, dziennikarka postanowiła opowiedzieć, jak naprawdę wyglądało ich małżeństwo. Jej słowa z pewnością nie przypadną go gustu Zbigniewowi Zamachowskiemu. O co chodzi?

Koniec małżeństwa

Monika i Zbigniew Zamachowscy uchodzili za dobre i kochające się małżeństwo. Prawda o ich relacji okazała się być jednak zupełnie inna, o czym zdecydowała się opowiedzieć po rozstaniu Monika Zamachowska. Przyznała, że po tym, jak jej mąż wyprowadził się z domu, odebrała telefon od jego prawniczki i to był moment, kiedy upadły jej wszelkie złudzenia, co do ich związku.

Zbigniew i Monika Zamachowscy/YouTube @Gossip TV
Zbigniew i Monika Zamachowscy/YouTube @Gossip TV
Zbigniew i Monika Zamachowscy/YouTube @Gossip TV

"Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy, ze zdradą męża włącznie, to były kłopoty jak w innych związkach" - mówiła Monika Zamachowska w rozmowie z "Wprost". Dodała, że szuka winy w sobie, próbując zrozumieć, jak doszło do tego, że już niebawem będzie miała na koncie trzy rozwody.

Jednym z powodów, dla których pomiędzy Zamachowskimi dochodziło do kłótni, miały być jej dzieci. Zbigniew Zamachowski miał chcieć, żeby się wyprowadziły. Monika Zamachowska jasno wskazała, że dla matki nie istnieje wybór pomiędzy mężem a dziećmi. Dodała, że jej dzieciaki są fantastyczne.

Monika Zamachowska/ YouTube @Plejada
Monika Zamachowska/ YouTube @Plejada
Monika Zamachowska/YouTube @Plejada

Pomimo kolejnego zawodu, Monika Zamachowska nie ukrywa, że chciałaby znaleźć miłość. Opisała nawet, jaki powinien być jej partner. Wskazała, że powinien to być mężczyzna, który nie będzie miał problemu z różnymi sferami życia (dziennikarka wymieniła trzy z nich: duchową, seksualną i zawodową). Podkreśliła, że powinien on także umieć rozmawiać nawet o najbardziej trudnych sprawach tak, "aby nie ranić".

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Po 30 latach małżeństwa zakochałem się w innej kobiecie i teraz nie wiem, co robić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzały nowe informacje o serialu "Czterej pancerni i pies". Mało kto o tym wiedział. O co chodzi

O tym się mówi: Ministerstwo zdrowia wprowadzi obowiązkowe szczepienia dzieci na Covid-19? Głos w sprawie zabrał Waldemar Kraska