Każdy z nas lubi wyglądać ładnie - a w szczególności tyczy się to osób, których wygląd na bieżąco śledzony jest przez wścibskich fotoreporterów. Nic więc dziwnego, że gwiazdy stale walczą o to, która z nich zachwyci tabloidy najlepszą stylizacją. Chociaż kandydatek na miano najbardziej stylowej gwiazdy jest wiele, to na podium bez wątpienia znalazłaby się Małgorzata Socha. Jak się okazuje, zawdzięcza to ubraniom kosztującym naprawdę grube pieniądze...

Droga moda to dla aktorki chleb powszedni

Chociaż w dobie pandemii wiele celebrytów ze środowiska artystycznego otwarcie narzeka na brak środków do życia, to Sochy zdaje się to wcale nie dotyczyć. Jako gwiazda aż trzech popularnych seriali, Małgorzata może sobie pozwolić na prawdziwe zakupowe szaleństwo!

Występy w „Na Wspólnej”, „Przyjaciółkach” czy „BrzydUli” pozwoliły aktorce na noszenie takich atrybutów jak projektancki sweterek za 5,5 tysiąca złotych czy kurtka Prady za... 11 tysięcy! Jak się jednak okazuje, to nie wszystko na co stać popularną gwiazdę... Ile kosztują poszczególne elementy jej garderoby?

Dżinsy za 1500 złotych, sweterek za 5600... To dla uwielbianej aktorki chleb powszedni! Na ulicy można ją zobaczyć m.in. w kurtce projektu Miu Miu, której cena wynosi zawrotne 8 tysięcy złotych! Socha polubiła również wartą 11 tysięcy torebkę tej samej firmy. Całości jej stylizacji dopełniają kozaki od Valentino za ponad 6 tysięcy złotych.

fot. se.pl
fot. se.pl

Chociaż te kwoty przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy, to trzeba przyznać, że Socha w swoich stylizacjach wygląda naprawdę olśniewająco. Co jednak ważniejsze - nie zakłada ich tylko raz, jak to często bywa w przypadku wielkich gwiazd. Na jednej z ostatnich gali pojawiła się np. w garniturze kupionym... 10 lat temu!

Jak widać, w garderobie Sochy nic się nie marnuje.

Zobacz także: Kto odziedziczy fortunę po księciu Filipie? Przed odejściem spisał testament

Może cię zainteresować: Małgorzata Potocka przeżywa ciężkie chwile. Po depresji przyszedł czas na rozłąkę. "Bardzo mi ich brakuje"

Pisaliśmy również o: Trudna historia Magdaleny V. w „Sprawie dla reportera”. Telewizja pokazała co stało za decyzją matki. Czy te okoliczności ją usprawiedliwiają