Jak podaje portal "Pomponik", Małgorzata Potocka już od ponad roku nie widziała się ze swoją córką Weroniką Ciechowską, Młoda kobieta od czasu studiów mieszka w Stanach Zjednoczonych ze swoim mężem, jednak dość często odwiedziała mamę. Gdy widziały się po raz ostatni, nie przypuszczały, że kolejna rozłąka przez wybuch pandemii będzie trwała aż ponad rok.

To szczególnie ciężkie dla Małgorzaty, ponieważ w życiu jej córki zaszły przez te kilkanaście miesięcy spore zmiany, a Potocka chciałaby jej w tym towarzyszyć. Weronika została mamą! Na początku roku na świat przyszedł kolejny wnuk Małgorzaty, który na cześć dziadka (Grzegorza Ciechowskiego) otrzymał imię Grześ.

Potocka codziennie rozmawia z córką i cieszy się z każdego zdjęcia i filmiku Grzesia, który wyśle jej Weronika, jednak kontakt wirtualny nigdy nie zastąpi spotkania w rzeczywistości. Aktorka ma nadzieję, że już niedługo spotka się z najbliższymi i w końcu będzie mogła wziąć na ręce małego wnuka.

Bardzo mi ich brakuje. Wkrótce córka z rodziną przylecą do Polski, a w czerwcu ja polecę z nimi do Nowego Jorku. Mam nadzieje, że będzie to możliwe, mimo że sytuacja w kraju i na świecie może zmienić się z dnia na dzień. Małgorzata Potocka

Mamy nadzieję, że życzenia aktorki o rychłym spotkaniu z córką zostaną spełnione.

To również może Cię zainteresować: Małgorzata Kożuchowska W Niecodziennej Roli Robi W Sieci Furorę. Trudno Ją Rozpoznać

Zobacz także: Jacek Borkowski Prosi Fanów O Wsparcie. W Jakim Jest Stanie Po Trafieniu Do Szpitala