Monika Zamachowska od kilku tygodniu jest w centrum medialnej uwagi z powodu rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim.

Aktor zdecydował o zakończeniu małżeństwa i wyprowadził się z domu zabierając wszystkie swoje rzeczy i pozostawiając zaskoczoną żonę.

W jednym z wywiadów celebrytka przyznała, że jest załamana tą sytuacją, ale wcale nie żałuje tych dziesięciu lat związku nadal uważając Zamachowskiego za wybitnego mężczyznę.

Widoczna pustka

Zbigniew Zamachowski pozostawił nie tylko pustkę w sercu żony, ale także we wspólnym mieszkaniu. Aktor przy pakowaniu zdecydował się zabrać między innymi pianino, obrazy i wiele innych dekoracyjnych elementów.

Jako że Monika Zamachowska stara się leczyć swoje złamane serce zwłaszcza w domowym zaciszu, szybko zdecydowała się na lekką zmianę wystroju i zagospodarowaniem nowej przestrzeni w mieszkaniu na Żoliborzu.

Fani celebrytki już mogli zobaczyć nowe dekoracje. Zwłaszcza jedna z nich wywołała wiele zachwytów i komentarzy swoją oryginalnością.

Monika Zamachowska zdecydowała się wyeksponować swoją suknię z programu Taniec z Gwiazdami, w którym wzięła udział w 2009 roku w parze z Krzysztofem Hulbojem i zajęła czwarte miejsce.

„Sprawia, że w dni takie, jak dziś, gdy wszystkie pory roku mieszają się w jedno i trudno byłoby nawet najgorszego wroga wyrzucić z domu, czuję się spokojna i… zaopiekowana” – napisała dziennikarka o symbolice tej dekoracji.

Podoba Wam się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia z uczelni ojca Tadeusza Rydzyka. Student postanowił przerwać milczenie. O co chodzi

Jak informował portal „Życiepl”: Pałac Buckingham pokazał niewidziane nigdy fotografie pary królewskiej z prawnukami. Dlaczego nie ma na nim jednego z wnuków

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Alicja Bachleda-Curuś przeżywa trudne chwile. Zachorowała bliska jej osoba. Aktorka robi wszystko, żeby wrócić do Polski

Sprawdź także: Emerytury na nowych zasadach. Nikt nie będzie mógł zabrać nam oszczędzonych na emryturę pieniędzy. O co chodzi