Jak podaje portal "Jastrząb Post", Andrzej Kosmala był nie tylko menadżerem Krzysztofa Krawczyka, ale także jednym z jego najbliższych przyjaciół. Wiele lat przyjaźni sprawiło, że Kosmali trudno jest mu pogodzić się z tą ogromną stratą. Pamięć Krzysztofa Krawczyka jego menadżer uczcił publikując w mediach społecznościowyc serię wpisów.

Odszedł Krzysztof Krawczyk

W ubiegłym roku Krzysztof Krawczyk zdecydował się ograniczyć koncertowanie, a w październiku zdecydował o całkowitej rezygnacji ze scenicznych występów. Wszystko z obwy przed zakażeniem koronawirusem. Muzyk przestał się również pojawiać w programach, w których miał być gościem.

Pomimo środków ostrożności Krzysztof Krawczyk nie uniknął zakażenia koronawirusem. Zakaził się na początku 2021 roku. Jego stan okazał się na tyle poważny, że artysta trafił do szpitala 23 marca. Po dwóch tygodniach i wysiłkach lekarzy artysta wrócił do domu po wygranej walce z Covid-19.

Kiedy wszyscy już odetchnęli z ulgą, a sam Krzysztof Krawczyk zapewniał, że z każdą chwilą czuje się coraz lepiej, przyszło nagłe załamanie. W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia) do mediów dotarła smutna informacja, że artysta zmarł. Doniesienia te potwierdził menadżer i przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala.

Andrzej Kosmala żegna przyjaciela

Andrzej Kosmala od śmierci Krzysztofa Krawczyka, stara się być wsparciem dla ukochanej żony artysty, Ewy. W jej imieniu zabiera w mediach głos. Podobnie było w czasie uroczystości żałobnych. W czasie pogrzebu mówił, że Krzysztof Krawczyk został przez Boga obdarowany talentem, którego udało mu się nie zmarnować. "Nie wszystko umiera, kiedy odchodzi tak wielki artysta" - dodał Kosmala.

O tym, że Andrzej Kosmala nadal nie może pogodzić się ze stratą przyjaciela, świadczą zamieszczane w jego mediach społecznościowych wpisy. W jednym z nich poinformował fanów artysty, że profile Krzysztofa Krawczyka pozostaną nadal aktywne, a bliscy będą zamieszczali na nich kolejne wpisy.

W ciągu ostatniej doby na profilu Kosmali pojawiło się wiele nagrań z występów Krzysztofa Krawczyka, a także wywiadów, jakich udzielał przez lata obecności na polskiej scenie muzycznej.

Was też poruszyły wpisy Andrzeja Kosmali?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nie pojawi się na ostatnim pożegnaniu księcia Filipa. Przyjaciele zdradzili powód jej decyzji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutna wiadomość dla fanów programu "Złomowisko PL". Odszedł ulubieniec widzów

O tym się mówi: Adam Niedzielski mówi o dynamicznym wzroście zakażań koronawirusem. Czy oznacza to wprowadzenie nowych obostrzeń