Nie ulega wątpliwości, że każda śmierć to czyjaś tragedia, smutek i tęsknota... Gdy odchodzi czyjś idol, nawet z programu reality pokroju "Złomowiska", niesie to ze sobą smutek...

Odszedł Kazio z Descha

"Złomowisko PL" jest jednym z najczęściej oglądanych reality show tuż obok "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", czy "Chłopaki do wzięcia". Emitowany na Discovery Channel, zdobywa coraz większą oglądalność i popularność wśród programów o charakterze reality. Dlaczego?

Nie ukazuje piękna, luskusu i zamożności, jak na przykład w przypadku "Królowych życia", czy po części "Bogaty dom - biedny dom". Ukazuje natomiast meandry trudnego życia, w którym ciężka fizycznie praca wykonywana przez bohaterów programu, uświadamia widzom, jak trudno czasem jest w danym środowisku o dobrą pracę, oraz to, że można doceniać nawet tę najcięższą.

Bohaterowie programu "Złomowisko PL" pokazują, w jaki sposób można dojść do mistrzostwa nawet w dziedzinie upakowywania złomu w samochodzie przeznaczonym do transportu w taki sposób, by było bezpiecznie, stabilnie i jak najwięcej... W tym akurat był mistrzem Marek Pawłowski zwany "Krzykaczem".

Teraz pora pożegnać kolejnego bohatera tego ciekawego reality show... W poniedziałek, 12 kwietnia realizatorzy produkcji poinformowali o śmierci pana Kazimierza, czyli Kazia z Descha...

Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha - postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia najbliższym i przyjaciołom zmarłego...

O tym sie mówi: Książę Harry i Meghan Markle pożegnali księcia Filipa. Jego słowa zapamięta cała Wielka Brytania

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan skarży się na poważne problemy ze zdrowiem. Niezbędna jest pomoc specjalistów