Adama Małysza nikomu w Polsce raczej nie trzeba przedstawiać - jest to sportowiec, który przez lata godnie reprezentował nasz kraj w różnorakich zawodach i mistrzostwach narciarskich, a kibice dumni są z niego do dziś. Chociaż obecnie zajmuje się nieco czym innym, to wierni fani nie opuścili go i nadal chętnie śledzą jego poczynania.

Duże zainteresowanie przykuwa obecność Małysza w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu relacjonuje on również swoje życie prywatne. Niedawno podzielił się on pewną ciekawostką, która mogła zaskoczyć wielu kibiców...

Uwielbiany sportowiec wyjawił swój sekret

Większa część Polaków z pewnością zdaje sobie sprawę, iż Małysz już kilka lat temu postanowił się przebranżowić i opuścił skoki narciarskie na rzecz... bycia kierowcą rajdowym. Również na tym polu odnosił niemałe sukcesy, a szybka jazda już niebawem stała się równie wielkim hobby sportowca, co skoki narciarskie.

Obserwatorzy społecznościowych profili Małysza rzadko mogą uświadczyć postów zawierających pikantne fakty z życia prywatnego - były skoczek chętniej skupia się bowiem na swoim życiu zawodowym. Nie zmienia to jednak faktu, iż "prywata" od czasu do czasu się pojawia, przyciągając ciekawskie oczy fanów! Tak stało się wczoraj.

Adam, kontynuując swoją autorską serię "ciekawostek o Małyszu", zdradził fanom pewien fakt dotyczący swoich zainteresowań. Wyjawił bowiem, iż jest ogromnym fanem... Formuły 1!

fot. Instagram
fot. Instagram

Z zacięciem śledzę prawie każde (bo moja profesja nie zawsze mi na to pozwala) zawody. A już 18 kwietnia - kolejny wyścig, tym razem we Włoszech. Już nie mogę się doczekać" - napisał, a następnie postanowił nieco zaktywizować swoich fanów pytaniem o to, czy wśród nich również znajduje się jakiś fan F1. Odzew z pewnością go nie zawiódł - w komentarzach pod wpisem pojawiło się mnóstwo osób dzielących jego zainteresowania!

Chociaż fakt, iż Małysz uwielbia rajdy i wyścigi nie jest niczym nowym, to fanów, którzy nie śledzili jego ostatnich poczynań, mogło to zaskoczyć!

Zobacz także: Magda Gessler wzbudza kolejne kontrowersje. Restauratorka zaskoczyła fanów dosadnym porównaniem do pewnej części ciała. Stacja nie jest zadowolona

Może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje smukłą kibić w mediach społecznościowych. Szybko wróciła "do formy" po porodzie dzięki jodze

Pisaliśmy również o: Relacja z finału "The Voice Kids 4" przyprawia o ciarki. Na scenie pojawiły się także największe gwiazdy. Kto przeszedł do drugiej części