Rodzina Lewandowskich to bez wątpienia ulubiona rodzina Polaków. Nic w tym dziwnego - Robert jest obecnie jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy świata, natomiast Ania to fitnessowy i zdrowotny guru naszych rodaków. Osoby śledzące ich losy zdążyły już także obdarzyć sympatią malutką Klarę, starszą córkę sportowców, która stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama.

Jak ta sławna rodzina spędza wolny czas? Pochwalili się tym w mediach społecznościowych.

Zdjęcia niczym z sesji

W życiu każdego przychodzi moment na odpoczynek - bez wątpienia zasłużyli na niego również Anna i Robert Lewandowscy, którzy wcale nie próżnowali! Fitnessowa guru zrobiła sobie małą przerwę od ćwiczeń, diety i organizowania obozów sportowych, a piłkarz... nie ma innego wyboru niż odpoczynek - nabawił się bowiem ostatnio kontuzji. Chore kolano pozwala mu jednak znaleźć więcej czasu dla rodziny niż dotychczas!

W czerwcu minie już 8 lat odkąd Ania i Robert stali się małżeństwem - w ich przypadku tego upływu czasu niemal wcale nie widać, a para wciąż jest sobą zauroczona! Zakochani wspierają się na każdym kroku i uwielbiają spędzać ze sobą wolne chwile. Nie inaczej było w ostatnie weekendowe popołudnie.

fot. Instagram
fot. Instagram

Sobotnia słoneczna pogoda w Bawarii zachęciła Lewandowskich do wybrania się na spacer - cóż by to jednak było za wyjście, gdyby nie uwieczniono go na Instagramie? Ania wspięła się na wyżyny i sfotografowała się ze swoją rodziną tak, że... wyglądają niemal jak podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej! To właśnie promieniejąca rodzina i piękne widoki zachwyciły wszystkich obserwujących Ani.

"Rodzina. Słońce. Weekend. Natura" - napisała żona piłkarza.

Internauci są pod wrażeniem kadrów!

Zobacz także: To już pewne. Niedługo zobaczymy banknot z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. Jak to możliwe

Może cię zainteresować: Minister zdrowia "grozi palcem" fryzjerom, którzy nie pozamykali swoich działalności. "To jest ryzykowanie czyimś zdrowiem i życiem"

Pisaliśmy również o: "Miłość w Zakopanem" pobija kolejne rekordy. Sławomirowi należą się słowa uznania. Czego dokonał gwiazdor disco-polo